Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hány év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány év korkülönbség fér bele nálatok max egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Hány évvel lehet max idősebb a férfi, és hány évvel lehet max fiatalabb? Amit még reálisnak tartotok.

2022. júl. 7. 09:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%

Most 28 vagyok. 25-35 közötti férfi férne bele - a párom 29, így tökéletes.

Ha fiatalabb lennék kevesebb férne bele, ha idősebb lennék akkor több.

2022. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

27 vagyok.

Max +10 év

Max -1-2 év.

2022. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
#1 Hány éves korodra férne bele 7-8 évvel fiatalabb pasi szerinted?
2022. júl. 7. 09:26
 4/47 anonim ***** válasza:
87%

#3

Kb 40 talán... :D

De már nem tervezek váltani, szóval ez elméleti. :)

2022. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
89%

A párom 9 évvel idősebb. Ez már így marad, de, ha újra párt keresnék, +5-1 év lenne a kor amiben keresek. Mondjuk, őt se kerestem, csak jött, pedig az ekkora korkülönbség már akkoriban is kizáró ok volt nálam.

Szóval, bár jól hangzik, hogy mik a preferenciák, a valóság az, hogy akibe az ember beleszeret.

Egy 7-8 évvel fiatalabb férfi viszont valószínűleg soha nem lenne opció. Vagy legalábbis csak idősebb korban, valahol 50-60 éves kor felé, amikor már mindenki egy életszakaszba ért kb.

26 éves vagyok most.

2022. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
30%
EZ mekkora hülyeség. Ha valakinek 35-ig fér bele, de épp egy számára tökéletes 36 évessel találkozik össze, akkor emiatt kukázza? Az ilyen nők szerintem érzelmi analfabéták. Normális nő erre azt mondja, hogy nem számít.
2022. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
#6 Ez csak elmélet. Nem azt jelenti hogy nem lehet belőle kivétel.
2022. júl. 7. 10:13
 8/47 anonim ***** válasza:
71%

#6

Miért hülyeség, ha valaki nem pontosan ugyanúgy gondolkozik valamiről mint te?

Nekem fontos hogy "egy generáció" legyünk a párommal, ami azt illeti a legjobb barátaim is velem nagyságrendileg egykorúak, pedig ott nem állítottam ilyen elvárásokat, egyszerűen a saját korosztályommal tudok mélyebb kapcsolatot kialakítani, valahogy mindig így alakul. Mindig.

Itt nyilván nem arról van szó hogy Béla 35 éves és 8 hónapos, Pista meg 36 év 2 hónap, és akkor mekkora különbség van köztük, de valahol azért az emberek nagy része szerintem meghúz egy határt.

Szerintem minél kisebb a korkülönbség annál jobb. A környezetemben meg amúgy tök vegyes, van ahol az egyik fél 20 évvel idősebb a másiknál, van ahol konkrétan ugyanazon a napon születtek, meg minden van. Ez egy egyéni döntés, fölösleges sértegetned vadidegen embereket a párválasztási preferenciáik miatt. :)

2022. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
19%
Attól, hogy elmélet, még nettó f.szság.
2022. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
19%
Ja persze, de ha titeket az álompasee kikukáz, mert mondjuk 28 vagy és neki 26-ig jó nő a jó nő, az már fájna...
2022. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!