Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, válaszolnátok néhány "szülőkkel" kapcsolatos kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Milyen gyakran találkoztok a szüleitekkel és milyen gyakran találkoztok a párotok szüleivel?

2. Amikor a saját szüleitekkel találkoztok, akkor egyedül szoktatok, vagy párotokkal?

3. Mennyi időt szoktatok a szüleiteknél tölteni?

4. Szüleitek szokták jelezni, hogy igényelnék, ha kicsit többet látnának titeket?

5. Milyen gyakran szoktátok a kapcsolatot tartani a szüleitekkel telefonon, online, stb., tehát NEM személyesen?


2022. júl. 7. 14:48
 1/7 Hellmano ***** válasza:
100%

1. Mindennap a sajátommal (már csak anyukám él) a pároméval ritkábban

2. nem egyedül, mert nálam élünk a párommal, ahol az alsó szinten anyukám él

3. Megkérdezem mire van szüksége, elintézem a ház körüli dolgokat pár szó azt ennyi.

4. Nem, mert mindennap lát

5. nincs rá szükség, de ha elmegyünk hosszabb időre, akkor felhívom természetesen.


Én jó kapcsolatot ápolok anyukámmal és szívesen segítem, mert ő sem fiatalabb lesz már az idő előrehaladtával. Nekem ez semmibe nem kerül neki meg jó, ha segít neki az ember bevásárlásban a ház körül stb.

2022. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal 3 havonta mert külföldön el.

Párom apukája minden szombaton jön hozzánk.

Együtt megyünk mindig a szülőkhöz.

Ritka ha valamiért külön.

Párom apukája 4-5 órát van itt, mi ha külföldre megyünk anyumhoz általában 1 hetet vagyunk ott.

Anyum szívesen látna minket többször, de ha 1 országban és közelebb lakni is max 1 héten 1xer találkoznánk. Mindenkinek megvan a saját élete.

Telefonon 2naponta írkálok anyummal, párom 2 naponta hívja telefonon az apját

2022. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Saját szüleimmel kb havonta megyünk, két napra (ottalvós) mert messzebb laknak. Párom szüleivel havi 2-3 alkalommal egy órácskát, ők pár utcányira laknak.

2. Együtt.

3. Lsd az 1.-nél

4. Régebben igen, de azóta jól bevált ez a rendszer. Szerencsére ők sokat utazgatnak, programokra járnak, elfoglalják magukat. :)

5. Max pár naponta írogatunk a csoportos chatben. Ritkán videohívás. Telefonálni nem igazán szoktunk, senki nem szereti + eltérő munkabeosztás miatt nem lenne egyszerű.

2022. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Saját kb hetente 15 percre laknak. Max 1 óra de inkább kevesebb. Párom szülei távolabb laknak kb havi 1 x 2 óra, oda csak együtt mert Párom nem vezet.


2.változó, hol vele hol nélküle


3.irtam fentebb


4.nem


5.viber szinte naponta pár szó erejeig de van hogy 3-4 napig semmi

2022. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy kicsit kideríteni, mi a "normál" mennyiség szülőkkel találkozás esetén, tekintve, hogy amióta párkapcsolatban vagyok, azóta jócskán lecsökkent (érthető módon) a szüleimmel együtt töltött idő. 80 km-re laknak, kb 100 perc ajtótól ajtóig az út, ilyenkor másfél napot szoktam ott lenni, és nem nagyon tudtam eldönteni, hogy ez az "átlaghoz képest" kevés, sok, vagy megfelelő.
2022. júl. 7. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Én szüleimnél kb. havonta egy napot töltünk, ill. ünnepekkor. Párom szülei sajnos már nem élnek.


2. Mindig jön velem a párom is, kedvelik a szüleim nagyon.


3. Egy teljes napot általában.


4. Nem, messze lakunk egymástól, tudják, hogy ennél többször nem engedhetjük meg magunknak az utazást.


5. Hetente 1-2 alkalommal beszélek anyukámmal, néha kihangosítva a párommal együtt.

2022. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Anyukámmal tartjuk csak a kapcsolatot, vele 2-3 hetente találkozunk. A többi szülővel már a megismerkedésünk előtt is rossz volt a kapcsolatunk, nem részesei az életünknek.

2. Anyukámal 99%-ban a párommal együtt találkozunk. Neki is amolyan anya-pótlék, nagyon bírják egymást.

3. Általában egyszerre olyan 4-6 órát. Ott szoktunk ebédelni hétvégén meg beszélgetünk főleg. De volt, hogy közösen mentünk nyaralni például pár napra.

4. Van, amikor szóvá teszi anyukám, hogy azt sem tudja, élek vagy halok, erre szoktam azt mondani, hogy nem tilos neki sem jönni. Nekünk ennyi fér bele pénzben és időben, van, amikor hullafáradt vagyok és alig bírom kipihenni magam hétvégén. Ő nyugdíjas, jól tartja magát, bármikor felpattanhatna ingyen a buszra, ha nem csak panaszkodni akarna, hanem látni is. Néha szokott, de a kényelem nagy úr...

5 2-3 naponta küldünk egymásnak baromságokat, meg ha van valami nagyobb újság, akkor arról is szólunk. Elérhetőek vagyunk egymásnak mobilon, de nem zaklatjuk egymást.

2022. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!