Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolattal szembeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolattal szembeni félelemnek nincs semmi értelme?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem azt, hogy jó lenne egy társ, de mégis nehezen tudnám integrálni egy másik ember életét a sajátomba és van bennem egy tartás az elköteleződéssel szemben is. Tulajdonképpen az önbizalmam az életem más területein rendben van, kitudok állni saját magamért, lassan kialakítok egzisztenciát, sportolok, haladok a céljaimmal, de egy komoly párkapcsolattól valahogy mégis kicsit félek. Ez nem racionális dolog, de már legalább magamnak betudom ismerni.

2022. júl. 7. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Volt nagy csalódásod kapcsolatban?

2022. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Parkapcsolatban a millioegymast egyutt alakitjatok ki

Rendszerint konfliktusokkal

Kozosnevezo utan is egyutt folytatjatok

2022. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs! Engem is érdekelne a korod, egyáltalán volt -e bármilyen kapcsolatod?

Egyáltalán miért gondolod, hogy cél, a komoly párkapcsolat? Szerintem az több év után kimondható, ér próbálkozni, tévedni.

2022. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Van. Mindig másra fog vágyni melletted. Te is. Mindig lesznek jobbak, akikre vágyni fogtok. Nem éri meg.
2022. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
27 vagyok, nem volt még párkapcsolatom, Ismerkedésben, flörtölésben szereztem kis tapasztalatot, de komoly nem lett semmiből. Tudom sokan cikinek gondolják, de szerintem már az is pozitívum, hogy fel merem vállalni és fejlődök önismeret terén.
2022. júl. 7. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
#4 ...de az ember nem ösztönlény ugye, aki a farka után megy.
2022. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is megy, menne. Megalkuvás a legtöbb kapcsolat.
2022. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden félelemnek van önvédelmi alapja. De ha nem próbálkozunk, nem is lehet semmi jó sem.
2023. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!