Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves nő 28 éves pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nő 28 éves pasival, szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismerkedem egy 28 éves férfivel. Az elején laza kapcsolatnak indult, amit egyikünk se tervezett komolyra. Nagyon jól kijöttünk egymással, és a szex is isteni vele. Ahogy teltek a hetek egyre többet kezdtem érezni a pasi iránt, és ő is irántam. Nemrég felvetette hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Tudom hogy elég fiatal hozzám, de úgy érzem hogy ő az igazi. Eddig csak idősebb barátaim voltam, de nagyon szeretném vele megpróbálni, és ő is velem. :)

2022. júl. 9. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
28 évesen miért lenne nagyon fiatal hozzád? Felnőtt ember, mint te, teljesen ugyanabban az életszakaszban.
2022. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!:)
2022. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Áldásom rátok. Utolsó sorok alapján ez már el van döntve.
2022. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz vele, mint egy trottyos 40 felettivel.
2022. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is akarod, ő is. Mi a gond?
2022. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Lehet, de mondják hogy ez már határeset, nem lenne hosszú jövője stb. És az is benne van hogy eddig a legfiatalabb párom is 2 évvel idősebb volt mint én, vagyis ez nekem most teljesen új.


Én úgy látom hogy eléggé egy hullámhosszon vagyunk a sráccal, és szerencsére (nem nagyképűségből) de jópár évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál. A legtöbben azt mondják hogy kb 29-30 évesnek nézek ki, vagyis jóval egykorúbbnak tűnűnk a pasival látszatra mint valójában.


Igazából most így belegondolva nem is tudom miért írtam ezt ki, mert befojásolni nem fog, csak kicsit bennem van még az egyik barátnőmtől kapott negatív vélemény, hogy "ez pasi korban gyerek hozzád" és hasonló féle megnyílvánulásai amit a napokban mondott.

2022. júl. 9. 16:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol gyerek már egy 28 éves pasi? Mèg nekem is jó lenne, pedig idősebb vagyok nálad.
2022. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából pár kulcskérdés van; 1. életcélok, mint gyerek, családalapítás. Ha te még szeretnél, nem tudsz sokat várni, kérdés, hogy ő nyitott-e rá. 2. mennyire vonzódik az énedhez és nem a testedhez, 10 év múlva jön a változókór, ami nagy kihívás lesz számára, ha utóbbi fontos neki. 3. tudod-e őt egyenlő félként kezelni, azaz a kevesebb élettapasztalata ellenére is ugyanolyan súlyú számodra a véleménye, mint a sajátod.
2022. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megértitek egymást sok-sok mindenben, akkor működhet és tégy a magad esze szerint.
2022. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8 1. Szóba került már a baba, és igen, mindketten szeretnénk családot alapítani a jövőben. Persze most még nagyon frissek vagyunk, hivatalosan össze se jöttünk, de mindketten vágyunk erre. Azt mondta akár másfél-két év múlva ő készen állna rá ha minden jól alakul addig. Ez persze csak akkor derül ki ha eljutunk odáig, és lehet csak a szerelem beszélt belőle.


2. Minden jel arra utal hogy igen. Elég sok időt töltünk eggyütt, és nem csak az ágyban. Sok a közös program, a bizalmas beszélgetések, a hülyéskedés, és látom a szemében ahogy néz rám hogy nem egy darab hús vagyok neki.


3. 4 hónapja mikor elkezdtük ezt, egyáltalán nem vettem őt komolyan. A szememben akkor még csak egy fiatal srác volt, aki vonzó és jó vele társalogni, de ennyi. Azóta rendesen megismertem, és hatalmasat nőtt a szememben. Sokkal komolyabb, és érettebb mint ahogy azt először gondoltam. Szóval a válasz igen.

2022. júl. 9. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!