Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves, introvertált lánykánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves, introvertált lánykánt milyen programokat ajánlanátok, ahol lenne esély ismerkedni?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, eddig nem igazán voltam egy társasági ember, de ezen most szeretnék változtatni. A baráti köröm sem túl nagy sajna, van egy elég élet életvidám fiú barátom, aki mondta, majd együtt elmehetnénk erre arra.


De én olyan helyekre gondoltam, ahova nőként egyedül is el lehet menni új embereket megismerni? Szeretem a könyvtárat, mozit, színházat, edzőtermet, a sport is jöhet, de igazából nem tudom. A netes ismerkedés meg eléggé gáz, ahogy hallom, jópár barátnőm ráfaragott ezzel. Eddig egy 3 éves párkapcsolatom volt, őt egy étteremben ismertem meg, szóval tudom, hogy erre nem jó rágörcsölni. Bulizás soha nem volt az én világom, a srác ismerősömmel ok, de egyedül nőként azért az elég meredek.


Kérlek, adjatok ötleteket!



2022. márc. 3. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, most látom van ilyen kategória.
2022. márc. 3. 15:18
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló cipőben járok, hasonló korú nőként :/

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy moziban vagy színházban lehetne ismerkedni. Legfeljebb valami szerencsés véletlen helyzet előállhat (hú de örülnék egy ilyennek).

Még talán az utolsó kettőben lehet sansz... Bár őszintén sajnos én még sosem láttam szimpi fiúkat edzőtermi közegben, de lehet csak nem volt szerencsém. Amire még gondoltam, hogy sokszor vannak szabadtéri futó események, és mivel szeretek futni, esetleg egy ilyenhez csatlakoznék, hátha ott alakulna valami, de mindig eszembe jut, hogy egy keményebb edzéstől rendesen leizzadok, úgy meg már nincs önbizalmam közeledni másokhoz.

De amúgy elég reménytelennek érzem most. Utoljára szerelmes munkatársba voltam, mert a munkahely elég jó lehetőséget biztosít a kötetlen beszélgetésekre, de sajnos azzal is megszívtam a végén és nem lett semmi belőle.

2022. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, mit értesz azon, hogy a barátnőid "ráfaragtak" a netes ismerkedésre. Ha úgy érted, hogy csalódtak vagy átverték őket, akkor az sajnos mindenfajta ismerkedésben benne van a pakliban. Ha mondjuk egy sporklubban megismersz valakit, az nem garantálja, hogy az illető nem hazudozik összevissza magáról. Nincs könnyű és garantáltan sérülésmentes út a pártaláláshoz, ezt kell megértened. Minden ismerkedési módszer estén óvatosnak kell lenni, és egyúttal fel kell vállalnod, hogy óvatosan is időnként sérülni fogsz.


Én rábeszélnélek arra, hogy tedd föl magad egy minőségi magyar társkeresőbe (ne a Tinderre). Ez a leggyorsabb és legbiztosabb módszer. Garantálom, hogy az első héten legalább 20 levelet fogsz kapni, s hogy közöttük lesz korrekt érdeklődő is, nemcsak szélhámos.

2022. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Én azt ajánlanám hogy gyere át hozzám és mesélj a gyerekkorodról. Majd essünk szerelembe.
2022. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Vannak pl.társas estek, ahová bárki mehet. Itt van pl egy hely [link]

Ha szeretsz társasozni.

2022. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
5ös vagyok. Lesz egy olyan szervezés is nemsokára, ami kimondottan párkeresés a célja. Persze ez Budapest nem tudom merre laksz.
2022. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Cica-szépségverseny. Ha van cicád nevezed is be, hátha nyer egy érmét a kis doromboló barátunk.
2022. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Szinhazban siman lehet ismerkedni a szunetben.

Moziban is, ha hamarabb odamesz, es megiszol valamit elotte a barban.

2022. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: A kérdező introvertált, ennélfogva biztosan nem fog leszólítani egy férfit sem egy moziban, sem egy színházban. Arról nem is szólva, hogy a férfiak nagyon ritkán szoktak egyedül moziba vagy színházba járni. De ha mégis akad nagy ritkán ilyen férfi, kicsi az esélye, hogy az illető odamegy majd hozzá a büfé előtt és leszólítja. Más szóval a javaslatod szinte garantáltan petrezselyem-áruláshoz vezet.
2022. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem direkt az én javaslatom, csak a második válaszolóra reagáltam, aki nem tudja elképzelni, hogy lehetne színházban ismerkedni:)


De szerintem sem ott a legjobb a választék:)

Sportoló helyen tényleg jobb, akár kondi (necces, tudom), jóga, túrázó csapat (nézz szét Facebookon)..

2022. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!