Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es nőn még megakad bárki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nőn még megakad bárki szeme? Vagy tényleg az van, hogy olyan ritka, hogy pozitív visszajelzést kapnak, hogy már egy kedves gesztust is túlgondolnak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 07:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Rá van írva a homlokára, hogy 40 éves?
2022. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azért a kor látszik az emberen...még ha ápolt, sportos is.
2022. júl. 10. 07:34
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Én 31éves férfiként kifejezwtten vonzódom a 40körüli nők iránt. Gyakran dobok be egy egy bókot és dszerintem jólesik nekik is

Úgy mint bárki másnak. Inkább az lehet a dologban,hogy a kor előrehaladtával egyre kevesebb nem kiégett férfi van, és a nők sem egy kiégett alkoholistátol várják a pozitív visszacsatolást,hanem nyilván valaki relevánsabbtól.

Nyugodtan bókolj minden korosztálynak, egy kis kedvesség nagyon messzire képes elvinni!

2022. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
45 vagyok bőven van visszajelzes
2022. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg 40-es nő van, aki simán letagadhatna 10 évet és esetleg több gyerek után is még nagyon vonzó. Pedig van aki már 50-hez közelebb jár, mint 40-hez, szóval igen, vannak jó 40-es nők.
2022. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es: milyen helyzetekben, kitől kapsz visszajelzést? Nekem az a benyomásom, hogy aki már ennyi idős, arrol tudják vagy sejtik, hogy férjnél van, gyerkei vannak, ezért "rá sem néznek".
2022. júl. 10. 07:50
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

"aki már ennyi idős, arrol tudják vagy sejtik, hogy férjnél van, gyerkei vannak, ezért "rá sem néznek"."


Te inkább ne írj ide! Fogalmad sincs az életről!

2022. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

#6

Többgyerekes, 45-50 közötti nőn is akadt már meg a szemem, tudtára is adtam. Igazából csodálatra méltó, mikor egy nő ennyi idősen, gyerekek után semmit nem veszít a vonzerejéből. Pár bókban meg nincs semmi rossz, szóval nem gáz ha van férje. Nem akarok képet kunyizni, de azért megnéznélek,hogy a külsőddel vagy a környezeteddel van-e a gond.

2022. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Általánosságban a '40-es nők által kapott visszajelzésekről nem tudok írni, de a saját tapasztalataimat szívesen megfogalmazom.

Az a típusú nő vagyok, aki természetes adottságai miatt (magas, vékony, nagyhajú) korábban sosem volt észrevétlen a pasik körében. Nos, a 40-et betöltve radikálisan változott a helyzet. Bizony-bizony láthatatlanná váltam, pedig a ráncokon kívül nagy változás nem történt, sőt, a napi futás kívül is -belül is jó hatással van rám .

Úgy vettem észre, hogy kortársaim közül azok kapnak komolyabb figyelmet, akik pénzt és időt nem kímélve komoly smink és ruhakölteményekben járnak. Kicsit úgy érzem ez egyben társadalmi elvárás is felénk, mint a rövid haj.

A "kedves gesztusok túlgondolása" úgy gondolom nem életkorhoz, inkább ön és ember-ismerethez kötött.

2022. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bőven van akiken megakad, ahogy férfiak, ők is letagadhatnak jókpár évet.


Van aki 30 évesen 38-nak néz ki.


Ez olyan, hogy az sincs ráírva senki homlokára, hogy mennyit keres.


De ezen az oldalon már a 30 éveseket is leírják....

2022. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!