Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a pozitív visszajelzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a pozitív visszajelzések amiknek hatására esetleg léphet egy férfi a nő irányába?

Figyelt kérdés
Szemezés, mosoly.....és még?

2017. márc. 3. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Beszélgetés, közölheted, megszeretnéd ismerni. Ilyenkor nincs olyan, ki nem lépne valamit.
2017. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én nem szoktam megvárni a visszajelzéseket, hanem ha úgy tartja kedvem, lépek.


A közeledésem úgyis kivált belőle valamit, és ennek megfelelően döntök, hogy utána merre kormányozom a helyzetet.

2017. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemezés, mosoly, ha egy légtérben vagytok egy-egy érintés. Ennél konkrétabb csak akkor lehetsz, ha egyenesen közlöd vele a szándékaid.
2017. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

A szemezés, mosoly nálam az égvilágon semmit nem jelent, mindenkire rámosolygok, nőkre is. Szemezni meg nem szoktam, szemüveges vagyok, úgyse látják, hogy kire nézek. :) (Egyszer próbáltam szemezni egy pasival, de ő mondta utólag, hogy sose volt benne biztos, hogy rá nézek.)

Ha biztatni szeretnék egy férfit, hogy léphet, akkor keresem a társaságát, beszélgetek vele, érdeklődöm a dolgai iránt, esetleg megérintem a karját...

2017. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Nem lépek, csak mert azt sugallja valaki, hogy tehetném. Nem csinálok hülyét magamból. Ha akar valamit valaki, majd lép maga. Amúgy is kosarat kapna az illető, foglalt vagyok.


26/F

2017. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akar téged a férfi,lépni fog,elhiheted.Már annak elégnek kell lennie,hogy kedves vagy vele,beszélgettek,mosolyogsz rá.Úgyis rád mozdul,ha kellesz neki.
2017. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!