Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz,ha én válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz,ha én válaszokat akarok?

Figyelt kérdés

Vn egy pasi akivel írogattunk meg 1x találkoztunk, de egy ideje alig írt,általában én kerestem,aztán direkt mondtam neki,hogy én nem fogok írni,de ő írjon amikor akar,ő tudja mikor ér rá.Ez 1 hete volt,azóta sem jelentkezett,engem ez nagyon bánt,nem tudom elengedni,tegnap méghozzá,véletlen neki küldtem el 1 üzenetet,amit egyből kitöröltem,de szerintem olvasta,nem reagált rá semmit sem.

Arra gondoltam írok neki,megkérdezem,miért nem keres,mert úgy érzem,ennyit még megérdemlek,és nem tudnám elengedni addig míg nem tudom az okokat.Szeriteke ez mennyire jó ötlet?



2022. júl. 10. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Válaszokat "szeretnél" inkább
2022. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet. Kit érdekel, miért nem keres? Tudjuk, hogy azért, mert nem akar. De lehet, ő sem tudna megindokolni, hogy miért. Sokan egy szakitaskor sem kapnak indokot egy évek óta tartó kapcsolat lezarasakor. Egy egy hetes ismerkedésnél fix, hogy nem fogsz.
2022. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En pasikent irom neked hogy akarmilyen nehez is engedd el. Az igazi okat nem fogod ugysem megtudni, nekem mar nobe is sok ilyen volt, es amikor mar erre kerult a dolog hogy meg kellett kerdezni hogy mi a baj miert nem irsz, jelentkezel, az mar az esetek 95% ba halott ugy. Egyszeruen nem erdekled. Ha meg valami elfoglaltsaga lenne, vagy akar problemaja maganeletbe csaladba stb akkor megirna neked ha fontos lennel neki. Valoszinu talalt egy masik kiszemelt not, vagy megsem tetszel neki annyira. Az emberek nem fogjak bevallani se nok se ferfiak. Egyszerubb nem irni. Ritka amelyik oszinte. :) 30|f
2022. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Semennyire! Inkább írd meg, hogy vége, mert ez így neked nagyon kevés sajnos. Ő fontos volt neked és nagyon szomorú vagy, hogy ez a történet így alakult, mert nem érted, hogy ki romlott el. Természetesen megérted a döntését, de még egy dolog fontosabb, mint ő, az pedig a saját életed! Majd kérd meg, hogy ne keressen többé!

Ennek a pasinak nem kellesz, maximum ha erősködsz, egy egy numera lehet még belőle… Én inkább másikat keresnék. Nem akar megbántani, azért sunnyog.

2022. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Én nőként tökéletesen egyetértek a #3 hozzászóló minden szavával.


Tudom hogy nehéz, én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok. De volt már rá példa egy másik srácnàl hogy próbálkoztam, az lett a vége hogy annyira szégyelltem már magam hogy utcán inkább atmegyek a másik oldalra ha velem szembe jön, mert szerintem nem méltó senkihez hogy így keresse a válaszokat egy egyértelmű helyzetre.


A hallgatás is egy válasz. Próbáld erős gerinccel, tartással kezelni a helyzetet.

Tudom, hogy nehéz, én is ebben vagyok, óráról órára, percről percre szenvedek, összetörte a szívem, de akkor is el fogom viselni.

2022. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De pont hogy ezzel bánt,hogy nem mondja meg őszintén.Nem értem az embereket,miért ilyenek,én biztos nem csinálnék ilyet.A másik meg,hogy még ő írta nekem a randink után hogy reméli nem fogok lelépni.Egyébként nem 1 hét volt,hanem 2 hónap,és ismertük már egymást régről.Azért is fáj ennyire mert annyira odáig volt,hogy bánja régen nem jöttünk össze meg hogy mennyire tetszem neki,akar engem stb.
2022. júl. 10. 09:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos felejtős,beszari hogy nem mer írni neked.Hanyagold,keress mást.
2022. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

#5 vagyok.


Akkor írd le neki egy üzenetben a véleményed a mostani helyzetről (már csak azért is, hogy lássa hogy nem nézhet Téged hülyének), de ne hagyj neki nyitott kapukat. Tehát vagy úgy fejezd be hogy én most elköszönök, minden jót. Vagy tiltsd le. Bár a letiltás gyerekes.

Egy ilyen helyzetben ahol Te lettél alul hagyva, próbálj meg felülkerekedni. Írd le hogy félreismerted, hogy Te ennél többre tartod magad, hogy Te nem ilyen viselkedéshez vagy szokva, stb. De ne úgy írd le mint akik válaszokat vár. Az úgyis egyértelmű a hallgatásból. (= van valaki más a háttérben, vagy mégsem érdekled annyira).


Aztán slussz.

2022. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem azt nezd kerdezo amit egy ferfi mond hanem amit tesz. En sok novel randiztam mar, voltak akik elhuztak a mezesmadzagot, hogy en ilyen pasi vagyok olyan pasi, jolnezek ki minden tokeletes, meg csok is volt, erre eltelik egy nap miutan elkoszontunk, hogy majd talalkozunk es eltunt. Elejen meg enis kerestem a mierteket, mar nem. Volt olyan csaj is, aki kepes volt vasarnap az utolso vonattal lejonni hozzam vidékre Pestrol hogy ejjel szexeljunk, majd hetfo hajnalba az elso vonattal visszavonatozni, mert mar hetfo reggel dolgozott. Na ot erdekeltem igazan! Hidd el akit erdekelsz pasi az meg fog tenni erted mindent, szakit rad idot. A tobbi minden duma. 3 as voltam
2022. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros a szitu igen :D. Legutobb csaj akivel randiztam azt mondta hogy o nagyon remeli hogy nem derul ki semmi egy het utan hogy van valakim, mert azert az ilyen pasik mint en biztos faljak a noket. Erre meg rola derult ki hogy nellettem kurtak vagy 2 en. Undorito... Elozo voltam
2022. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!