Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha írtam neki, de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írtam neki, de ő nem keres, akkor felejtős?

Figyelt kérdés
Tetszik egy ismerős srác, úgy vettem észre, én is szimpatikus vagyok neki, így ráírtam. Pozitívan reagált, el is beszélgettünk, de azóta nem keres. Ilyenkor felejtős az illető? Jól sejtem, hogy ha az érdeklődés kölcsönös lenne, akkor írna, ugye?
2022. júl. 11. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Tudomásul vette hogy lenne egy berepülő csaj. Ha szukseges majd elovesz a fiókból.
2022. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Milyen berepülő csaj? Nem szexet akarok tőle...

Vagy ha egy lány kezdeményez, akkor az mégis gaz, fiúk? Na ennyit arról, hogy egyenlőség van, meg mi is megtehetjük az első lépést.

2022. júl. 11. 14:34
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Lersze hogy te nem akarsz tole semmit🤣
2022. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem keres azok után, hogy nőként kezdemenyeztel, akkor nem akar tőled semmit. Az első jól, de nyersen fogalmaz: az a lényeg, hogy akkor fog érdeklődést mutatni, ha éppen nem talál nálad jobbat és beakasztaná.


24N

2022. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3# neked mi bajod? Nem azt írtam, hogy semmit, hanem azt, hogy nem szexet. A helyedben nem vihognék ennyi ésszel...

4# mennyi ideig érdemes várni? Mert tegnapelőtt írtam neki csak. Amúgy olyat nem játszunk, hogy majd 1 hónap múlva keres, addigra lesz más.

2022. júl. 11. 14:49
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Senkire soha ne várj.

Eld az életed, ismerkedj, szórakozz. Ha keres keres, ha nem nem. Nem szabad soha senkire várni, ezt jól jegyezd meg! Csak felesleges idő pazarlás. Annyit csinalhatsz, hogy eldontod magadban, hogy mondjuk ha egy héten belül keres akkor adsz neki egy esélyt. Ha egy hét után sem keres, akkor meg letojod. De ne várj egyik végkifejletre sem!


24N

2022. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6# köszi a tanácsot!:) Igazad van.

Persze, írtam is, h ha pár hét múlva írna, az már késő. Vagy ír pár napon belül, vagy felejtős.

2022. júl. 11. 15:02
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen, felejtős.
2022. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

"Vagy ha egy lány kezdeményez, akkor az mégis gaz, fiúk? Na ennyit arról, hogy egyenlőség van, meg mi is megtehetjük az első lépést."

Ha igazi nő lennél, akkor tudnád hogy kell bánni egy pasival. Az igazi pasik utálják az ilyen nyomulós ringyókat! Add a jeleket és a férfi majd lép.

De te is tipikus hp vagy aki kisfiúkkal kezd majd pislog hogy szart sem nyújt neked. Még felszedni sem tud a kis takony...

2022. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül, ha első üzenet után mindig ő kezdeményezett, könnyen ráunhatott
2022. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!