Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ennek jelentősége? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek jelentősége? Vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van:D


Külföldön vagyok és bekerültem egy társaságba. Van egy srác (külföldi) aki abszolút nem az esetem. Nem ronda, sőt objektíve jóképű csak tényleg nekem más karakter szokott tetszeni.


Feltűnt, hogy gyakran néz engem, voltak/vannak ilyen összenézéseink, mintha keresné a tekintetem. Voltunk strandolni, én kinn ültem a parton, ő bent volt a vízben akkor is mintha gyakran felém nézett volna.

Amikor a szemembe néz, elkap egy ilyen furcsa érzés, hogy ez így valahogy más. Zavarba is jöttem, pedig alapból nem szoktam. Sokszor állunk/ülünk egymáshoz közel, közel hajol ha beszél hozzám és én is, de sokszor vagyunk hangos helyeken, szóval ez sem meglepő.

Jól elbeszélgetünk stb.


Ugyanakkor nem érzem, hogy kifejezetten máshogy viselkedne velem, mint a többi lánnyal, annyi hogy én közvetlenebb vagyok, mint a többiek. Szóval nem keres többet, nem figyel rám jobban mint másokra (szerintem legalábbis), tényleg csak ezek az összenézések vannak meg hogy sokat néz.

Amúgy nagyon udvarias, kedves.


Bevallom, megfogott benne valami. Nem tudom, lehet a nézésében van valami ami miatt elkezdett érdekelni, magamtól nem figyeltem volna fel rá, mint férfire. De nem akarok koppanni.


Van ezeknek a "megérzéseknek", ha ott motoszkál bennem, hogy "ez más" jelentősége vagy csak túlgondolom.


(Igen, tudom hogy tinisen hangzik, de régóta szingli vagyok és ha ilyenről van szó, nem vagyok túl ügyes. Plusz koppantam már rendesen és félek a csalódástól)


2022. júl. 13. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
A mai uristen ramnezett 6000.kérdés
2022. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!