Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jeleztem a szeretőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeleztem a szeretőmnek, hogy melyik nap érek rá, szeretném ha legalább smst írna. Erre aznap este kirakott képeket a feleségével közös randikról. Vajon nekem szólt a fricska vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 08:18
A kérdező szavazást indított:
Nekem is szólt
Túlagyalom
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Te csak egy szerető vagy, ne próbáld ennél fontosabbnak képzelni magad. Ha veled akarna lenni, megoldaná, mi értelme lenne fricskázni, bármit is jelentsen ez a szó.
2022. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem írunk SMS-t senkinek.
2022. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ebben semmi bonyolult kérdező. Asszonyt is dugja meg téged is, és meg is osztotta a külvilággal az asszonnyal való verziót. De asszem neked ezen nem kellene csodálkoznod, hiszen tisztában vagy a szituval.
2022. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez neked szólt, hogy tudd: örök második vagy.

És meg is érdemled, ha nős pasikat kezelgetsz.

2022. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerető vagy, mit vártál? A felesége lesz mindig az első, te akkor kellesz, amikor ürítenie kell. Se több, se kevesebb ...
2022. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A külvilágnak szól, hogy minden rendben van az édenkertben.
2022. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Túlgondolod. Téged csak használ. Ürít. A valódi élete a feleségével van.
2022. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Lehet meglatta az sms t a nő es muszáj volt most vetítenie miatta
2022. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!