Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy korábbi rossz tapasztalatok alapján baromi kicsi önbizalommal vagyok megáldva. Most már több, mint 1 éve vagyok egyedül, és már kezd egy kicsit rossz lenni. Összességében ez sem tesz jót az önbizalmamnak.


December eleje óta egy új munkahelyen dolgozok, és az egyik kollégám nagyon vonz. Csinál néhány dolgot, ami alapján megfordult a fejemben, hogy esetleg ez nem egyoldalú, hanem én is tetszem neki. De félek, hogy csak bebeszélem magamnak. Ilyenekre gondolok, hogy gyakran megérint, leggyakrabban a lábamat, a combomat, keresi azokat a helyzeteket, amikor megérinthet. Azt is észrevettem már, hogy mikor beszél hozzám nagyon sokszor néz a szemembe kicsit több ideig, mint ami megszokott lenne. A helyen, ahol dolgozunk, sok dolgot együtt csinálunk, és ő nagyon szeret velem foglalkozni, rengeteg dolgot tanulok tőle, és azt is mondta már, hogy alig várja, hogy még több dolgot taníthasson nekem, szeretné, ha a szakmánkban nagyon jó lennék. Sokszor mondja, hogy büszke rám. Van, hogy megölel, és sokat beszélgetünk. Van, hogy kicsit rosszabb a kedvem, mert valami éppen nem sikerült, de ő mindig motivál és visz előre.


Nem tudom, hogy csak simán kedves velem, mert új vagyok, vagy pedig ez már flörtölés lenne? Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy tetszhetek neki. Kicsit olyan túl szép, hogy igaz legyen számomat.


Ti mit gondoltok?


2021. jan. 9. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"gyakran megérint, leggyakrabban a lábamat, a combomat, keresi azokat a helyzeteket, amikor megérinthet."


Ez most komoly? Mi kell még ahhoz, hogy észrevedd, hogy mit akar?!

2021. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12?
2021. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogsz rájönni, hogy mit akar tőled? Amikor már megdönt

az íróasztal tetején?

2021. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"leggyakrabban a lábamat, a combomat, "

Csak udvariasságból érinti meg, ne vedd magadra. Benne van az illemkönyvben: Ha valakivel csak kolléga vagy, tartsd a távolságot és ahogy tudod, fogd meg a combját és a lábát, ezzel utalva neki azt, hogy nem akarsz tőle semmit.


Ha megcsókol, akkor az is egy jel, hogy csak barátilag segített, ne értsd félre.

2021. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, bejössz neki. Valamiféle vonzalmat kétségtelenül érez irántad. Amúgy ő is egyedülálló?
2021. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, ő is egyedülálló
2021. jan. 9. 17:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont szerintem itt nincs is több kérdés🙂. Adj jeleket te is felé, és reméljük a legjobbakat, hajrá🙂!
2021. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg
2021. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted nekunk kene tudnunk a valaszt arra amit ti nektek kéne
2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a munkátok ha a combodat tudja feltűnés nélkül tapizni?
2021. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!