Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik valaki, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, de nem tudom hogyan nyissak felé, hogy ne legyek tolakodó. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy férfi, de nem ismerjük egymást. Láttam párszor egy helyen, ahol többször egymásra néztünk, ott figyeltem fel rá. Azóta nem tudok nem Rá gondolni. Kinyomoztam az email címet és a számát, de nem szeretnék neki smst írni, felhívni meg főleg nem. Viszont tudom ha nem lépek, akkor sose tudja meg mi a helyzet és még ha nem is a válasza, az is jobb, mint a reménykedés. Viszont ma írtam neki emailben, de csak köszöntem, nem mertem többet írni. Természetesen nem reagált, de lehet nem is olvasta, vagy nem használja már az email címet. Nem akarok nyomulni, de nagyon szeretném, ha valahogy szóba állna velem. Mit tegyek? Vagy engedjem el?

2022. júl. 13. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Találj apropókat
2022. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább facebookon írj rá
2022. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindenképp személyesen kellene, az emailezés elég suta ötlet, hiszen bárki írhat neki arc nélkül bármit.

Valami indokot találj ki, hogy odamenj hozzá és megkérdezed tőle. Semmit nem írtál arról, hogy milyen körülmények között szoktad látni őt, így elég nehéz tippeket adni.

2022. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, az lemaradt, hogy hol láttam.. Oda járt fitness terembe, ahova én, de már 100%, hogy nem fog, ezt megkérdeztem ott. Ezért sajnos személyesen már nincs alkalmam, hogy odamenjek hozzá.
2022. júl. 13. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Személyes dolgokhoz senki nem használ már emailt.Ott ne is várd hogy válaszoljon.
2022. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
várj megnézem a mail-t
2022. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
nem... spam könyvtárban sem találtam szerelmes levelet.
2022. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
most minden incel férfi elkezdte keresgélni a régi email címeket és a spam mappákat nézegetni .. loll
2022. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet van csaja... az hogy facebook meg mi egymáson nincs kint hogy kapcsolatban, még lehet barátnője.. TE sem a kezdő edzős fiúkra mész rá, ha nem már a készre gyúrt egyedekre..
2022. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Az e-mailes megoldás jó, de a Messengeres jobb lenne. Írd meg neki, hogy egy fitnesz terembe jártatok, onnan ismeritek egymást látásból, és szeretnél vele személyesen beszélni az edzésekről. Majd e mentén felépíteni, hogy valójában bejön neked.
2022. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!