Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A se nem jó, se nem rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A se nem jó, se nem rossz élethelyzetekben mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a jóra törökszem.
2021. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Se nem jó, se nem rossz = rossz
2021. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Figyelem...
2021. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden helyzet és minden tárgy és érzelem, se nem jó, se nem rossz!
2021. szept. 30. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

A nem jó, az NEM jó. ;)


Mellesleg a langyos pocsolyában a legkönnyebb megülni, pont ezért. Mert még nem annyira xar, hogy ki akarj belőle mászni, de még épp elég ahhoz, hogy benne maradj.

2021. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ha valami se nem jó se nem rossz, az rossz:

Önts egy pohár szennyvizet egy liter borba - kapsz egy bő liter szennyvizet.

Önts egy pohár bort egy liter szennvízbe - kapsz egy bő liter szennyvizet.


5# Én ezzel a "langyos pocsolyázással" úgy vagyok, hogy a kis pohár szennyvízzel felöntött egy liter bor még mindig iható, bahunyt szemmel, ha az illető lusta felállni és egy új üveg bort felbontani. Ráadásul kényelmes, és mint tudjuk a kényelem sem a legutolsó szempont biológiai lényeknél (kevesebb energiabefektetés irányba haladás).


Köszönöm, hogy zavartam. Nem akartam.

2021. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!