Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire valós hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire valós hogy a felsőoktatásban tanuló lányok keresnek maguknak egy támogatót?

Figyelt kérdés
Hogy alakul ki?

2022. márc. 25. 06:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Van nehany ilyen lány, de ritka mint a fehér holló. Egy idoben fetisem volt, hogy keressek egy ilyen csajt, raadasul tanitok egyetemen, szóval lett volna egy kis plusz éle a dolognak, de csak kamusokat, prostikat, és kamus prostikat fogtam ki, szoval kiegtem es feladtam. Jóval nehezebb erre lanyt talalni, mint sima alkalmi vagy szexkapcsolatra.
2022. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Incelek álmaiban gyakori, máshol nem.
2022. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen évfolyamtáram egyetemen. Saját lakással és autóval diplomázott le, amiket a kappanjától kapott ajándékba az együtt töltött idő emlékére.

Diplomaosztó után szakítottak, mert az ígéret csak az egyetemi évekre szólt.

Ő amúgy a családja révén ismerte meg a kitartót, ha jól emlékszem, az apja haverja volt.

Valahol irigyeltem a csajt, neki talán könnyebb volt, mint nekem a kis diákmunkás órabéremmel.

Ajánlatot én is kaptam egyszer-kétszer társkeresőoldalon, egyszer pedig az utcán állítottak meg a kérdéssel, de nem akaródzott igent mondani egyik alkalommal sem. Ehhez az életstílushoz kell egyfajta indíttatás és önértékelés, szerintem ezt nem mindenki bírja csinálni.

2022. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
5.s ezek szerint én mindig hozzád hasonló lányokkal futottam össze 🤭
2022. márc. 25. 09:57
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2 szakra jártam, egy ilyet se láttam. Persze biztosan létezik ilyen is, de nem jellemző.
2022. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4 éve járok egyetemre, nem hallottam ilyenről és nem ismerek ilyet.

Egyik barátnőmet egyszer félig-meddig felszedte egy 40es pasi, de akkor a csaj még nem is volt egyetemista, nem is ott találkoztak és nem finanszírozta, csak mivel tehetős pasi volt, ezért néha mentek jobb helyekre pl enni de ennyi.

2022. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na igen. Itt mindenki olyan helyen járt ahol nem látott ilyet. De nem lehet hogy azért nem látott senki ilyet vagy legalábbis kevesen mert aki ezt csinálta lány az esetleg szégyellte és nem verte nagy dobra?
2022. márc. 25. 12:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


Mondom, én aktívan kerestem ilyet néhány hónapja, fiatal akadémikusként és cégvezetőként. Előbb szedek fel 10 lányt tinderről, mint hogy egy normális és jófej sugar babyt találjak.

2022. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát, ha egy csoporttársam koleszban él, magára főz direkt olcsó recepteket, évi 1x elmegy a Balatonra anyukájával, akkor én úgy veszem hogy ezeket nem csak álcázás miatt csinálja. Legalábbis én feltételezem hogy ha lenne egy kőgazdag pasija aki eltartja, akkor gondolom az ő lakásában lakna (igazán luxus esetben kapna tőle saját lakást vagy nem tudom), jó éttermekbe járnának, meg tengerparti nyaralás, stb.

2022. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9.. persze rendben van.

Ez igaz.

De fura módon mégis sok lány keres ilyet jópár oldalon

2022. márc. 25. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!