Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kémkedik utánam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kémkedik utánam ha szakítottunk ?

Figyelt kérdés
Nem változott semmit ,így végleg lezártam .Ki tettem pár storyt-fon a napomhoz és most látom,hogy közte van ő is (nem vagyunk ismerősök sem ).Ha nem érdeklem már és szakítottam vele akkor mi a jó istent nézelődik ? Mit akar ? Magamból kiindulva,ha engem nem érdekel valaki ,akkor nem kémkedek utána !! Lassan 40 éves énn pedig 33 n. A normális válaszokat köszönöm szépen előre is !!! A többire nem tartok igényt !
2022. júl. 14. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsi mi lehet veled ennyi nem kell ezt túl gondolni és nem kell foglalkozni vele. Sok ember kíváncsiskodik. Néha én is megnézem exem pedig lassan 6 éve szakítottam vele.
2022. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ,ha nem érdeklem akkor minek kíváncsiskodik ? Én ott ignorálom ahol lehet ,törtöltem is mert amiket művelt az botrányos és nem akarok még véletlen se ilyen embert !!! Több kislányt tartott mellettem 20-24 !!!! Akkor foglalkozzon továbbra is velük ne velem !
2022. júl. 14. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Így van, semmit nem jelent. Ha nem tetszik, hogy nézegeti a sztorikat, akkor tiltsd le/állítsd be, hogy ő ne lássa vagy tedd privátra a profilod.
2022. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem kémkedés.
2022. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Direkt meg kértem felejtsen el ... Már csak azért se fogom miatta !! Nem értette meg ezek szerint amit kértm vagy ennyire figyelembe se vette ...köszönöm szépen !!
2022. júl. 14. 08:41
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne csinálj ebből ekkora ügyet. Ez nem kémkedés, biztos nézi másokét is.
2022. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezek Messenger sztorik? Az Instán fogalmam sincs, hogy vannak ezek, Messengeren is csak onnan, hogy véletlenül mindig megnyitom, mikor a képembe tolja.


Te is azért raktad ki, hogy hátha kémkedik utánad, ez tiszta sor. Ezeket be lehet állítani, hogy ki lássa és ki ne.

2022. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7nekem mindig publikus volt a munkám miatt ;)
2022. júl. 14. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De pont ez az. Olyan idegesítőek ezek a sztorik. Ha küld róluk egy értesítést a Facebook, vagy csak Messengeren rámegyek valaki profilképére az üzenet helyett (mert ugye úgy is megnyílik), rögtön megnyílik. Ott van az asztali verzión is a hírfolyam tetején. Én is rengetegszer rányomok véletlenül, pedig nem kémkedek senki után. Túltolod szerintem.
2022. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, aki jó ideje nem ismerősöm már, de sokszor feldobja a napját.

Meg melyik közösségi oldalon van ez? Mer facen pl nem látod ki nézte meg, ha nem ismerősöd.

Lehet Te többet foglalkozol vele, mint Ő veled.

Ha zavar tiltsd le. Mit kell ebből ennyit kihozni.?

N 30

2022. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!