Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Lehetséges, hogy kémkedik utánam az exem?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy a FB két egymást követő alkalommal törölte egy férfi ismerősömet magától, aki bejelölt? Mikor kérdőre vontam, logikusan azt felelte, hogy akkor nem tette volna meg. Majd ezt követően beszéltünk whatsappon, küldtek egymásnak képeket, és azt vettem eszre egyik este, hogy a galériából eltűnt a képeim 95%-a. Kerestem őket, és a Google fotók között találtam meg, mintha fel lenne szinkronizalva. Azonnal leválasztottam a gmail fiokomat, és rá egy napra, maguktól "visszaszalltak" a képek, nem rögtön. Viszont hiába nincs már ott fiókhoz kapcsolva, a képek ugyanúgy ott vannak, sőt, ha a Google fotók között törlök egyet, akkor a galériából is torli.


Feltörte volna a google fiokomat? De hogy tud belenyúlni a telefonba távolról? Régen belépve maradtam nála a gmailbe, de az első dolgom volt, hogy megváltoztattam a jelszavamat, és a fbookot más gmail-hez kapcsoltam


Illetve, ha tőle kaptam készüléket, akkor rarakhatott volna valami hatterprogtamot? Előtte bontottam pedig ki a csomagolasbol.


Kérlek, segítsetek, nagyon kellemetlen ez nekem, hogy kb.nem merek belépni sehova.



2017. szept. 1. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, hanem változtass jelszót.


Az exed mennyire ért az informatikához?

2017. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 'gyári beállitások visszaállitása' után jelszócsere megold mindent.

vagy vidd el valami komoly helyre.

2017. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valószínűleg feltörte.


Igazából bűncselekményt követ el a f***kalap. Mindenképp változtass e-mailt is.


21/L

2017. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Infos..


Most azt néztem, hogy ha ramegyek neten, hogy "Google fotók" bejelentkezés, akkor kéri az email-t, a jelszót, de ha ott az ember rámegy arra, hogy elfelejtette, elkezd kérdéseket feltenni, amikor is lesz egy olyan, hogy adjon meg egy olyan emailt, amivel igazolja magát. Megadtam egy kamut, elküldött rá egy biztonsági kódot, és ha azt beírtam a saját gmailbe, akkor már fel is ment a Google fotokba, és szinkronizálja a képeimet.


De komolyan, így védi a világhírű Google az ember szferajat? Ez hihetetlen, ennyi erővel bárki belephetne, csak az emailemet kell tudnia :(

2017. szept. 1. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ments le mindent, törölj mindent, új gugli fiók, új e-mail, új profil...
2017. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!