Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakorisággal látogatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal látogatod a felnőtt párkapcsolatok kategóriát? Válaszolsz is vagy csak olvasgatsz? Nemed, korod?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hónapja rászoktam, szóval munkában ha éppen üresjárat van felnézek. Ezzel szemben szabadidőmben meg se fordul a fejemben, hogy ránézzek a gyakorira. Szoktam válaszolni is néha.


33F

2022. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem kell bemutatni.


Korom és nemem ismeretlen.

2022. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában a párommal együtt olvassuk, meg a r/relationshipadvice-ot is.

Nagyon szórakoztat néha, jobb mint egy szappanopera.


32/N

2022. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Régebb gyakran jártam fel ide, tehát napi 20-25x is. Istenkomplexusom volt és azt hittem én váltom meg az inceleket és terelem őket jó útra.

Már rájöttem, hogy többségük reménytelen eset.

Volt egy srác akinek privátban sokat segítettem és tök jófejnek tűnt, értelmesnek és "menthetőnek". Nemrég viszont újra láttam őt ilyen baromság kategóriás kérdéseknél (jellegzetes a kulcsszóhasználata és az írásmódja). Úgyhogy feladtam. Az incelek miatt jártam ide napjában többször pár hónapja, de az utóbbi 4-5 hétben nem igazán volt kedvem itt lebzselni. Most csoda ha napi 1-2x feljövök. Nem is beszélve a troll incelekről.


Szóval én elég aktívan válaszolgattam és vitatkoztam itt.


21/N

2022. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten járok fel ide legalább egyszer, és leginkább ezt a kategóriát olvasom, ritkán más kategóriákat is. Szoktam kérdezni, kommentelni és üzeneteket váltani. 26/N.
2022. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 3 éve, hogy benézek ide, hol gyakrabban, hol hanyagolom, hol csak végigfutom. Egyre ritkábban kommentelek.

Nagyon sok kérdés ismétlődik, már unalmas.

40-es N

2022. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit függő vagyok. Naponta jövök. Szinte mindig be vagyok lépve, és ha van egy kis időm, ránézek. Kérdezek, válaszolok is.

40N

2022. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 alkalommal felnézek és átfutom a kérdéseket. Van, hogy elidőzök itt, mikor időm engedi. Előfordul, hogy válaszolok is, de ez sokban függ a témától és a kérdést feltevőról jövő első benyomásról (már, amikor le lehet szúrni bármit is...de pl helyesírás, fogalmazás stb alapján).

Kérdezni ritkán kérdeztem eddig a hónapok során.


37/F

2022. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1-2 naponta felnézek. Állatok, családi kapcsolatok, felnőtt párkapcsolatok és gyerekvállalás-nevelés témakörökben szoktam olvasgatni és válaszolni.

25N

2022. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül naponta, néha vannak kisebb - nagyobb szünetek.

Értelmes kérdésekre válaszolok, ha tudok, olvasgatok, s próbálok beszélgetni is.

F-48.

2022. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!