Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzik magukat akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik magukat akkora főnyereménynek a "sikeres" nők?

Figyelt kérdés

Ez egy szemét kérdés lesz.

Vannak nők szép számmal (elsősorban a városi értelmiségiek körében), akik komoly figyelmet fordítottak a karrierjükre, sőt, általában a munka áll első helyen az életükben. Ebből kifolyólag anyagilag is jól állnak, van saját házuk, autójuk. Ez eddig rendben van, sőt, dicséretes. Viszont ahhoz, hogy ilyen sikereket érjenek el, gyakran le kell mondaniuk olyan dolgokról, amik hagyományosan a nőiességgel állnak összefüggésben. Bár ezek a nők általában adnak a külsejükre, gyakran sportolnak is, ami nőies, de a felszín alatt már egészen más a helyzet.

Túl határozottak, kérkednek az eredményeikkel, dominánsak, aranyosnak véletlenül sem nevezhetők, nem gondoskodók, gyakran nyersek, otrombák, nonszensz elképzelésük van a családról, gyakran nem is akarnak gyereket. Egyesek a főzés-mosás-takarítás témával is hadilábon állnak, főleg ha néha a párjuk után kéne takarítani. Összességében a személyiségükből fakadóan erős férfias vonásokat mutatnak, ami a kisugárzásukra is ráül.

Mivel azért mégis csak nők, általában olyan társat keresnek, aki legalább olyan sikeres, de inkább sikeresebb, mint ők. Ennek további következménye, hogy gyakorlatilag "versenytársai" lesznek a leendő párjuknak, a párjuk számára ez pedig nyilvánvalóan kellemetlen dolog.

Miért van az, hogy ezek a nők magukat mégis főnyereménynek tartva értetlenkednek és azt mondják, hogy nincs egy normális férfit sem a világon, mindig komoly gondjaik vannak a hosszú távú párkapcsolatokkal és végső soron megunva az egészet, egy macska társaságában öregszenek meg?



2022. júl. 14. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
93%

"és végső soron megunva az egészet, egy macska társaságában öregszenek meg?"


Ahelyett, hogy veled dugnának a gh.cik. :D


Sok sikeres nőnek van amúgy családja, gyerekei, barátai öreg korukban is. Ha meg a mai fiatal karrierista csajokra gondolsz, akkor lövésem sincs, hogy milyen tapasztalatokra támaszkodva vonsz le következtetést a jövőjükkel kapcsolatban. :D

2022. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Ezt még le akartam írni:

Csak hogy legyen összehasonlítási alap, a fent jellemzett elférfiasodott nők legalább olyan visszataszítók a férfiak számára, mint a határozatlan, kissé nőies férfiak. Legalábbis én így gondolom. Férfitársaim kérem jelezzék, ha ez nem így van, és ha nem így van, miért?

2022. júl. 14. 21:29
 3/91 anonim ***** válasza:
89%
🥱🥱🥱
2022. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
92%

Bogárka, nem attól leszek nőies, hogy egy férfiután ganézok.

Érdekes, körülöttem a sikeres nőknek van párjuk és a legtöbbjüknek családjuk vagy tervezik.


A "gondoskodó" szótól meg falra mászok. Ez kerül elő akkor, amikor egy pasi kiszolgálást vár, csak mert farka van. Mással nem tudja megindokolni, legyen egy nő "gondoskodó".

2022. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
90%

Ja, és ettől nem "férfiasodik" el senki. Nézd meg esetleg a finn miniszterelnöknőt. De segítek: [link]

Igazán férfias, ugye? Biztos messzirül kerülik a férfiak :D :D

2022. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:
#1 Dugásra jók, hiszen a külsejükre általában adnak és rövid távon sokaknak izgató, ha egy nő kicsit dominánsabb. De hosszú távú kapcsolatra a többségük alkalmatlan.
2022. júl. 14. 21:32
 7/91 anonim ***** válasza:
5%

Mivel férfi princípuomok területén kell helytállniuk, magyarul versenyeznek a férfiakkal, ezért kiveszik belőlük a nőiesség. Aztán csodálkoznak, ha ottmaradnak pénzzel, házzal, autóval, karrierrel meg pár macskával.


Puzsér erről már rengeteget beszélt.

2022. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
92%
#6: Miből gondolod ezt? Te vagy a közeli ismeretségi körödben lévő férfiak jelentős mennyiségű ilyen nővel próbált hosszútávú kapcsolatot építeni, ami elhasalt?
2022. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:
#5 Jellemzően átlag fölötti a külsejük, de ez a nőiességnek csak az egyik összetevője. Én a belső tulajdonságokról beszéltem végig.
2022. júl. 14. 21:38
 10/91 anonim ***** válasza:
96%
#7: Számomra Puzsér egy olyan ember, aki véleményformáló erővel bír, az esetek nagy hányadában egyetértek vele és értem az álláspontját (ő azon nagyon kevés közéleti személy egyike, akinek nyomon követem a munkásságát), de a párkapcsolati témával kapcsolatban sugárzik belőle a sok, fiatal felnőtt korban begyűjtött negatív tapasztalat. Remekül kategorizál és épít fel logikai láncolatokat, de a nőkkel kapcsolatban totál vakon van.
2022. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!