Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a rengeteg incel-kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a rengeteg incel-kérdés ihletet adott... Az a férfi, aki incelnek vallja magát, az csak a párkapcsolatok terén sikertelen? Egyébként munka és emberi kapcsolatok szempontjából sikeres az életben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek többségében biztos, hogy nem. Mert az életterületek hatással vannak egymásra.


Akinek pénze van, nagy baráti köre, az jól tud kommunikálni. Egy pénzes, társasági pasi meg biztosan talál nőt.


Ellenben egy szegény, visszahúzódó srác nagyobb valószínűséggel lesz incel.

2022. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Biztos lehetsz benne, hogy aki incelnek vallja magát az nagy valószínűséggel az élet más területén is sikertelen. Persze biztos, hogy van kivétel, de egy értelmes ember akinek van normális munkája és vannak emberi kapcsolatai nem lesz olyan agyhalott, hogy egy ilyen "mozgalmat" erősítsen.


Persze azt ne mondja el az ilyeneknek senki, hogy a nagy mozgalmuk az gyakorlatilag semmi és arra találták ki, hogy ezzel polgár pukkasszanak és legalább kapjanak egy kis figyelmet a nőktől, ha már máshogy nem állnak velük szóba.

2022. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Még annyit hozzátennék, hogy a fentiek nem jelentik azt, hogy egy ember sorsa predesztinálva lenne. Egy szegény, visszahúzódó srác is lehet egy jómódú, határozott férfi, kemény munkával.


Az incelek azonban ahogyan észrevettem, elutasítják a fejlődést, és kitartanak a nézeteik mellett. Ezáltal magukat ejtik csapdába. De ki lehet jönni az incelségből.


#1 voltam

2022. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Túlspilázod, az összes egy unatkozó büdös troll. 😎
2022. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

A magas és jóképű pasik az élet minden területén jobban teljesítenek. Pl. magasabb férfiaknak nagyobb a fizetése, ezt már rengeteg statisztika kimutatta. Nyilván egy olyan ember, akinek soha életében nem volt kapcsolata, azt egy idő után nehezen motiválja bármi is és belefárad és belenyugszik valami kényelmes, gondmentes életbe.


Pl. én 18-23 éves korom között nem volt kapcsolatom, de volt bennem remény, hogy egyszer majd nekem is lehet barátnőm, és ezért végigszenvedtem az egyetemet, ami így hatalmas erőfeszítés volt. Aztán most itt vagyok 30 éves mérnökként, nekem megfelelő fizetéssel, saját lakással, de ugyanúgy egy szánalmas szűz vagyok, csak most már reményem sincs, hogy valaha lesz valakim. Így meg nehéz lesz leélni a következő 30 évet. Mi motiválna egy jobb munkára, jobb kapcsolatokra, jobb bármire? Nekem ennyi volt az életem. Innen már csak a halál van hátra.

2022. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

"Az incelek azonban ahogyan észrevettem, elutasítják a fejlődést"


Rosszul vetted észre. Csak egyszerűen nincs mit fejleszteni. Ha alacsony vagy és ronda (de úgy igazán ronda, nem annyi, hogy kócos a hajad, mert lusta vagy megfésülni) akkor neked befellegzett.

2022. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan hogy incel!

Aki szűz az magának választja ezt a sorsot.

Pl én is mehetnék bármikor prostihoz. Csak nem akarok, ahogy olyan nővel se akarok lenni akit nem szeretek.


26f nem vagyok incel, csak egy szerencsétlen.

2022. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a sokadik problémám az incelség. Súlyosabb gondjaim is vannak. De nyilvan rossz az önbizalmamnak, hogy a nők semmibe vesznek. Nem volt mindig így.
2022. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Nagy többségük az élet többi területén sem sikeres és kifejezetten rosszak a szociális készségeik, ami nyilván a munkahelyi, barát vonalon is ugyanúgy problémákat okoz nekik.
2022. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os válaszoló!


Meglátásom szerint az emberi külső egy skálán ábrázolható. A bal és jobb oldal végén két szélsőséges eset van.


A nagyon csúnya emberek:


[link]


És a nagyon szép emberek:


[link]


A skála közepén - a két oldal között - az átlagos emberek vannak. Természetesen vannak átlag alatti, és átlag feletti emberek is, de a lakosság többsége átlagos. Ezt az átlag külsőt a belső értékek FEL és LE húzhatják.


Ezért az incelek érvelése nem igazán elfogadható.


Természetesen ha valaki a bal skála végén helyezkedik el, mint szélsőségesen csúnya ember (első link) akkor nincs mese, valószínűleg tényleg nem talál majd nőt.


Szerintem az incelek fejben nincsenek jól, mert nem a valóságot látják, hanem azt, amit látni akarnak. Vagyis azt, hogy nem megy a csajozás = bűn ronda vagyok. Holott nem szélsőségesen ronda emberek, csak ők hiszik azt.

2022. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!