Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nagyrésze szeretne gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nagyrésze szeretne gyereket egyszer?

Figyelt kérdés
Ha minden adott hozzá akkor a többség akarna gyereket?
2022. júl. 15. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
a jó körülmények között igen
2022. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
igen, és a férfiak is.
2022. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sokan azért kétszer meggondolják, hogy ide szüljenek e. Én alapvetően szerettem volna gyereket, de nem akarom kitenni őt ennek a világnak…
2022. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igen. Így is stagnál a népesség vagy kicsit fogy, de sokaknak van csak egy gyereke, és szerintem még többnek nincs, mert nem úgy jött össze, de megvolt bennük a vágy (sajnos több ilyet is ismerek). Szerintem ez van ma is, hiába a nagy tiltakozás a gyerek ellen, ez benne van a nőkben, és ha minden adott lenne hozzá (megfelelő, támogató társ, anyagi jólét stb.) akkor a többség gondolkodás nélül babázna.
2022. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Valaki szeretne, valaki nem. Minden ember más. Szerintem nem minden nőben van benne alapból a vágy, hogy babázzon (körülményektől függetlenül), ami nem baj.

Mindkét verziót el kellene fogadni..

2022. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
A többség igen, szeretne. De még így is bőven van választék olyanokból is, akik nem szeretnének.
2022. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én például sose szerettem volna és a legtöbb kolléganőm se.
2022. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább a 27 év feletti nőkre igaz ez, akinek van hozzá párjuk is meg pénzük is.
2022. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy alakulna a körülmények, simán bekattanhat az anyai ösztön akkor is ha előtte nem akart.

Sajnos ebben 100%ig biztosnak lenni nem lehet.


Persze ettől még meg kell próbálni, mert valaszeg nem ez lesz.

Aki azt mondja hogy nem akar, annak általában nem is lesz.

2022. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
A többségre vonatkozik a kérdés amire a válasz igen, a nők többsége szeretne gyereket.
2022. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!