Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nagyrésze szeretne gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nagyrésze szeretne gyereket egyszer?

Figyelt kérdés
Ha minden adott hozzá akkor a többség akarna gyereket?
2022. júl. 15. 09:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Ja szerintem is többen akarnak mint nem. És bizony előfordul, hogy akár 30-35, sőt akár 40 évesen (új párral...) kattan be a nő, amikor már kipipálva a bulizás, a karrier, a ház, opcionálisan az esküvő, az utazgatás és persze valami háziállat... Szóval ha biztosan gyerekmenteset akarsz, 45 felettit keress :D
2022. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, saját magamon kìvül csak kèt olyan nőt ismertem èletem során, akik gyerekmentesek voltak.
2022. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Off: Egyébként társkeresőkön sok 45-55 éves férfi (akinek még nincs, mert addig nem akart) akar családot alapítani, mert már úgy érzi, "megérett rá" és max. 35 éves nőt keres. Szóval ez nem csak a nőkre igaz, hogy nem akarják elrontani a kényelmüket gyerekkel, csak a férfiaknál hatványozott a "hej-rá-érünk-arra-még". Kivéve, akinek már van egy fészekalja, ahonnan lelépett és most végre csak lazát keres :D
2022. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Magamon kívül nem ismertem egyet sem, aki ne akart volna, és lett is nekik. Én nem akartam, nem is lett. A barátnőim megértették, mások nem.

N

2022. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége igen - aztán a nagytöbbségük meg is bánja.


Én kizárt.

2022. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem, miért a nők akarnak inkább gyereket, pedig ők szívják meg legjobban. Kilenc hónap terhesség, fájdalmas szülés, szoptatás, maradandó egészségügyi problémák, rengeteg pluszmunka, időhiány, nulla pihenés vagy szórakozás. Mégis többnyire ők akarnak gyereket.
2022. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. Erről már nagyon sok kérdés volt itt, hogy mire jó, meg megéri-e és hasonló megfogalmazások.. keress rá.
2022. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mire fel ez a nagy lepontozás a 4es válaszomban? Nem értem mi rosszat mindtam...
2022. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!