Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok korkülönbséggel, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok korkülönbséggel, ahol valószínű a pénz számít?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyeneket?

Ha igen, milyen a kapcsolatuk?


2022. júl. 15. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek párat. És jó a kapcsolatuk, mert a nők okosak, és tudják, hogy hol a helyük, meg azt is, hogy nem kell mindent észre venni, és szóvá tenni.
2022. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lol az ágyban a helyük 1#?
2022. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
celeb világból ismerek ilyeneket
2022. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Rendes házassagokban is számtalan ilyenrol tudok. Ahol a nő/anya csak azert van a ferjevel mert az tamogato fért meg rendes apa.

Amugy meg a házaközepére se kéne mert szerelem kémia is alig pislákol, de ugyse találna mégegy ilyen papucsot.

2022. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*folyt

Es csak ezért is szültek neki mert pénz is van meg papucs is.

Holtomiglan harmonikus kapcsolatok.

2022. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
#1: Inkább a vén pasinak nem kéne mindent észrevenni és örüljön, hogy egyáltalán vele van egy fiatal nő :D
2022. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"és tudják, hogy hol a helyük, meg azt is, hogy nem kell mindent észre venni, és szóvá tenni" - Nem az ágyban :) Értsd úgy, hogy üzleti tárgyalásnál nem kezdenek el hülyeséget beszélni... És ha otthon a hűtőszekrényben van egy zacskó 20 ezres meg egy pisztoly, akkor csak a vajat veszi ki, és csukja is vissza a hűtőajtót :)
2022. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köztünk 10 év van a párommal, az nem tudom soknak számít-e. Én jobban keresek, jobban nézek ki, vékonyabb vagyok.

Félretett pénzem is több van, mert örököltem egy házat nemrég így nem kell végül eladósodnom az önerő mellett.

Egyszerűen valahogy megfogott a személyisége és külsőleg is sok dolog tetszik benne.

Soha nem akartam olyan nő lenni, akit a párja tart el aztán ha X gyerek után megcsal akkor még én hunyászkodjak meg.

2022. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!