Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok győztetek már le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok győztetek már le férfit valamilyen erőpróbában?

Figyelt kérdés
Párotokat, barátot, ismerőst, és ha igen miben, hogyan történt, és mennyire lepődtetek meg?

2022. júl. 15. 17:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Thai box. Súly emelés.

Nem lepődtem meg, gyerek korom óta edzem.

2022. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem :(
2022. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Voltak olyan exeim, akik lenyomtak szkanderben, vagy birkózásban, pedig szerintem erősebb vagyok az átlagnál. Viszont ők is sportoltak és kifejezetten erős testalkatuk volt.


26/F

2022. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%

Párommal néha viccből birkózunk. Én kisebb vagyok, fizikailag elég gyenge, és semmi tapasztalatom nincs.


Ő a teljes ellentét: nagydarab, izmos, rendszeresen edz, régen kétféle harcművészetet is űzött, versenyekre is járt.


Poén, mert amikor belekezdünk, ő tudat alatt leblokkolja magát, hogy nehogy véletlenül fájdalmat okozzon. Teljesen elgyengül, és ha akar se tud győzni :D


Élesben szempillantás alatt összecsomagolna.

2022. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém egyik velem egyidős kollégáját szkanderban, mikor egyszer beugrottam a tesómhoz valamiért a munkahelyére, ez a fickó meg a többi kollégájuk előtt "kóstolgatott", és tett valami olyasmi megjegyzést, hogy őszintén szólva nem nézné ki belőlem, eveztem, máshogy képzelte a "nagy evezős bajnokot".


(Általános iskolás koromból eveztem 9 évig a Velencei tavon, az utolsó 6 évben versenyszerűen, (heti hat nap edzés, többször nyertünk országos bajnokságot nyolcasban, stb.)


Gondolom, az öcsémtől tudta, hogy eveztem, és ha nem is valami izomkolosszusnak képzelt el, nem is egy vékony nőnek (58 kg testsúllyal a 177 cm-es testmagasságomhoz).


Nekem nem volt bántó amúgy, gondolom, inkább poénosnak szánta, mint kötekedésnek, hogy "azért nem így képzelte a nagy evezős bajnokot".


Az öcsém csak annyit mondott neki, hogy szerinte szkanderban azért simán lenyomnám.


Erre nyilván nem mondhatta a többiek előtt, hogy inkább ne próbájuk ki, meg látszott, hogy tényleg nem nézte ki belőlem, mivel ránézésre jóval erősebbnek is tűnt a karja férfi létére az enyémnél, nem csak vastagabbnak.


Azért az öcsémnek lett igaza - és még jó fej voltam, mert hagytam egy jó darabig küzdeni, mintha nem lenne sima ügy, hogy kevésbé legyen neki ciki a többi férfi előtt.


Azért lehet, hogy megbánta, hogy eljutottunk az "erőpróbáig" mert az öcsém később mondta, hogy még hónapokig volt téma, hogy ugratták a kollégái, hogy hogy is volt, amikor egy 20 éves nő lenyomta szkanderban.

2022. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%
A szkander technikától szól. Én gyerekkoromban volt hogy vesztettem szkanderban csaj ellen de ugyanő a verekedésünk során már ide oda esett amíg fel tudott állni
2022. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
50 kiló vagyok. Szerinted? 😀
2022. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Talán egyszer kosárban, büntetődobó versenyen.

De amúgy nem. Viszont ismerek lányt, aki szkanderban lenyomott srácokat is, de ő versenyszerűen vizilabdázik.

2022. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A nem túl jó kondiban lévő exemet le tudtam birkózni, illetve általánosban egy kivételével az összes fiú osztálytársamat lenyomtam szkanderban, bár nem tudom, 12-13 évesek körében ennek mekkora jelentősége van.
2022. júl. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
(Plusz egyet gimiben is, valamivel idősebben, ő egy kisnövésű koreai srác volt.)
2022. júl. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!