Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsozsi81 kérdése:

Lányok, volt már, hogy valami erőpróbában legyőztetek egy pasit? Mi éreztetek ekkor és ez hogy változtatta meg a viszonyotokat?

Figyelt kérdés
Párommal fürödtünk a kádban, lábunk összeakadt, arrébb akartam nyomni, ő visszanyomott és kiderült, hogy sokkal erősebb. Utána próbáltuk többször is, térdnél behajlítva, amolyan combszkander, mindig simán győzött. Még szívatott is, hogy na mivan, nyomod már, szólj ha már megy, ilyesmi. Vastagabb is a combja, kötélugró volt, ezért izmos is. Vajon mit gondol rólam mint pasiról ezután? Ezért érdekelne, hogy más lányok voltak-e hasonló helyzetben, mit éreztek akkor és ez befolyásolta-e a pasival lévő kapcsolatukat.

2015. szept. 25. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyobbat tudok fingani mint a párom, jókat nevetünk rajta.
2015. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
A férfiasság olyan könnyen összezúzható :DDD
2015. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Igen volt, én a pasimat szkanderban győztem le. Eléggé meglepődött :). Hogy milyen érzés volt? Jó volt legyőzni valamiben, amiben Neki volt nagyobb esélye nyerni. Persze ezzel soha nem éltem vissza, nem hoztam fel a témát ismerősök, családtagok előtt. Ettől még nem gondolom, hogy megváltozott volna a viszonyunk.


19/L

2015. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as a válaszodat. Eszerint nem nézel rá más szemmel, ez jó hír :) Amúgy hogy jött szóba, hogy szkanderozzatok? Ő hozta fel, vagy te? És könnyen győztél? Sportolsz amúgy, edzett vagy? Annyiban hagyta, vagy esetleg elkezdett edzeni? Volt visszavágó?
2015. szept. 28. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem volt semmi különösebb oka, ültünk a tv előtt és nem tudtuk eldönteni, hogy mit nézzünk. Erre jött nekem az ötlet, Ő meg belement.

Nem volt könnyű győzelem, elég jól megszenvedtem vele, de neki fáradt el előbb a karja, így sikerült lenyomnom. Nem sportolt előtte komolyabban egyikünk sem. Annyiban nem hagyta, azóta vett egy súlyzó készletet, néha szokott edzeni, tehát már ezért is megérte :).

Visszavágó már volt több is, azóta jobb kézzel általában nyer, viszont ballal még mindig legyőztem.

2015. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!