Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírod az első csókod történetét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírod az első csókod történetét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én első csókom eg ybulibn volt egy szórkozó helyen.Mondjuk elég sokat ittam akor smároltam vele egy párszor nagyon jó volt akkor úgy tnt de így utolag mgbántam hog érzelem nélküli volt így pá évre rá.:)
2010. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

csodálatos volt :) 14/f éves voltam. mikor elváltak a szülők.. és.. izé.. úgy volt elválasztanak tesómmal és

megcsókoltuk egymás és nagyon jó volt . ő 15/l

2010. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Aha.



Már le is írtam.

2010. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam,kollégiumban egyik haverommal történt...jó volt:$
2010. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Móókuci ***** válasza:
Most lesz egy éve. Fél év halaszgatás után összejött a találka. Megtörtént az első csók. Egy hétre rá a 2.,3. és igy tovább... jól indult,örökre szólónak tűnt,de azóta nem is láttam... 16/L
2010. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az én eslő csókom borzalmas volt..-.-

egy busz hátső ülésén történt nagyon sokmindenki látta a fiú még csak nem is tetszett, de mivel 13 voltam és már szinte minden barátnőm csólokózott és is ki akartam próbálni. fogszabályzós volt a pali, de ez nem lett volna baj, csak annyira nem tudott csólokni, hogy össze-vissza harapdálta a számat, ami egy hétig fel volt dagadva :S:D

2010. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én leírom neked szívesen így a kérdés feltevése után fél évvel :)

Úgy kezdeném, hogy nagyon-nagyon tartottam tőle, féltem hogy elrontom, főleg hogy a lány eléggé tapasztalt volt minden téren, ő már szűz sem volt (aztán én is vele vesztettem el később, és a mai napig együtt vagyunk, de ez már egy más történet) :) szóval már megvolt a jogsim, és kocsim is volt, hála kedves szüleimnek, hogy ezt 17 évesen megkaphattam, szóval sokat autóztunk akkor ismerősökkel, és a parkolóban vártunk, de már jeleztük egymás felé előtte is, hogy van valamiféle kötődés egymás felé, szóval én neki dőltem a kocsinak, (szívtam a kis cigimet, ez elég illuzio rombolo, de hát mind2en dohányzunk, és hamár ígyvolt leírom) szóval odajött, megöleltük egymást (mint azelőtt már sokszor) aztán megpusziltam az arcát jó sokszor, majd a nyakát, majd a szájára pár puszi, és szépen lassan megtörtént az első csók, ami kb. 2 percig tartott, isteni volt, úgyéreztem mintha nemis először csinálnám, béna sem voltam, szerintem sem, meg szerinte sem (nemis nyálaztam) és arra gondoltam, hogy hát ennyi lenne minden?! azelőtt annyira foglalkoztatott hogy milyen lehet az első, és féltem hogy elrontom, és sosem értettem miért írják, hogy majd jön minden magától, de tényleg ígyvolt. Gondolkodnom egy másodpercet sem kelett. ment minden magától. aztán végelett a csóknak, és jött még1 csók, meg még1 :) aztán igazából az első csókból lett az első komoly szerelmem, amiből mint már írtam a szüzességem elvesztése jött rá 2 hónappal, és szeretjük egymást ugyanúgy most is :) szóval ha valaki fél az elsőtől, tanuljon a példámbol, és neparázzon már rajta, énsem hittem el, hogy magától jön, de higgyétek el, menni fog;) ha meg csak a történetre kiváncsi valakí íme ez volt az :) nembánom, hogy 17 évig vártam mert előtte buliztam rengeteget, alkalmam kismillio lett vonla rá, de így volt tökéletes!


18/F

2011. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!