Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírod az első csókod történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírod az első csókod történetét? :D

Figyelt kérdés

Nem az óvodás "próbálkozásokra" gondolok. Az első igazira.


Én házibuliban voltam egy csajnál, 15. szülinapja volt (16 múltam picivel), és leültem a hintaágyra, fölugrott mellém a kutyusa. Ő(lány) mellém ült és elkezdtünk beszélgetni, meg kutyust simogatni ^^. Aztán a kutyusról a kezemet egyre vittem felé és kicsivel később már az ő combját simogattam :D. Simiztem tovább még egy percig, és megfogtam a kezét. Fél percig csend volt, (és nem az a kínos csend :D) aztán másik kezemmel átöleltem, elengedtem a kezét, finoman megfogtam a fejét, elfordítottam, és megcsókoltam <3 :D. Egy jó 15 másodpercig csókolóztunk és a kutyus meg elkezdett minket alulrol nyalogatni ugyhogy abba kellett hagyni :@ :) Úgyhogy szépen "egymásnak dőltünk" (belehajoltam a hajáába), és ültünk tovább kézenfogva. Aztán mégegyszer megcsókoltam... és mégegyszer.


2010. aug. 10. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Diszkóban, amikor először igazán berúgtam. Egy tök ismeretlen csajjal. Rá egy hétre mutatták a haverok, hogy ki volt az a csaj, hát mentem savlekötőt kellett bevennem, mert beindult a fordított perisztaltika a gyomromban.
2010. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az első fiúmmal még anno régen.

Elég béna csók volt, de akkor olyan jó érzés fogott el, hogy még azzal is álmodtam.

2010. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs már ha jól tom akk valami bulin de nem mondták el h ki volt az
2010. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy hete történt a barátommal,akivel fél éve vagyunk együtt,de csak most sikerült először találkozni,eddig msn-eztünk,webcamoztunk,stb.Már ott volt egy ideje nálunk,a találkozó végén,búcsúzáskor történt az első csók,és a második is.Mondjuk az utolsó 5 percbe sűrítettünk bele mindent(az első szerelmes ölelést,stb).Emlékszem,amikor először meg akart csókolni,akkor csörrent meg a telefonja.Az apja hívta,hogy menniük kell.Aztán ezután elcsattant az első csók.Nagyon béna voltam szerintem.De ettől függetlenül isteni volt,soha nem felejtem el:)14/L
2010. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

kicsit becsíptem azzal a pasival,aki már 3 hete belehabarodtam(és fordítva)..és na, legyőztük a gátlásainkat, de csak csók volt. Aztán 2 hónap múlva egyetemre ment,és nem működött a távkapcsolat :( majd legközelebb :)

19/L

2010. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor adta nekem a tesóm a csodaszép karkötöjét ha csókolozok anyám barátnöjének a fiával. az volt ez elsö. béna volteléggé. 14éves voltam. már 16elmultam és a velem egykorú fiuval még mindig jó a kapcsolatom.
2010. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem csókolóztam mert a fiú aki nagyon tetszik*.* azt mondta hogy őt nem utasítanám vissza és mikor elkezdte csókolgatni a nyakam meg a vállam utána elért a számhoz akkor elfordultam és csak átöleltem és vette a lapot de legközelebb már engedni fogom:D
2010. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszolo!

pesrze hogy ez a szitu nálam is..

életem szerelme bazz és nem engedtem neki a számra..hm de legközelebb. több mint fél éve tetszik (kölcsönösen)1éve ismerjük egymást.

2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én az akkori barátommal,aki inkább a legjobb barátom volt,mintsem a pasim,osztálytársak is voltunk:) mindig jött értem..kint voltunk barátokkal,flörtölgettünk,és egyik nap mikor hazakísért, megtörtént:)
2010. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14 vagyok voltam. 1.barátomnál voltam filmet néztünk aztán én már vártam a csókra és hát odahajolt és..:P, nem is izgultam, sőt egyetlen csóknál sem izgulok amit tőle kapok, nemtudom sztem nem voltam annyira béna. annyira...
2010. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!