Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a nőcsábászokról, akik okosak?

Figyelt kérdés

Általában az szokott történni, hogy az ilyen pasikat lehordják mindenféle éretlennek, meg ostobának stb.


De mi van akkor, ha kihasznál egy nőt ilyen pasi, és kiderült rola, hogy korábban 5 évig hallgatott fizikát az egyetemen, és mindenből átengedték? Már nem tudja azt mondani, hogy buta ember lenne, hiszen a logika készségei kiemelkedőek.


2022. júl. 16. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
És ki nem xarja le az 5 év fizikát, ha utána csóró?
2022. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ugyanúgy elítélem
2022. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A jellemzésed alapján az ilyen ember le se szarná mások véleményét!
2022. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"5 évig hallgatott fizikát az egyetemen, és mindenből átengedték?"


Hát nem tudom, én nem abban mérem az okosságot vagy az intelligenciát, hogy ki mit meddig hallgatott. Hallgatni egy csimpánz is tud.

2022. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen néztem a dr.house-t és azt hittem mennyire okos.

De ha emberileg nézed, egy önző egoista manipulatív megalomániás és ami a legfontosabb szociopata személyiség!

Belegondoltam, hogy olyan volt a sorozat, mintha egy rossz embert próbálnának jó színben feltüntetni és a rossz személyiségét takargatják tudással és érzelmi manipulációval (sajnáltatással)!

Egyébként orvosnak jó volt a sorozatban!

2022. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyilván az ilyen ember nem foglalkozik más véleményével. De inkább szociális szemszögből érdekel a kérdés, hogy a hétköznapi ember tesz-e különbséget két hasonló jellemű ember között, ha az egyikük nagy tudású ember.


Szerintem a magasabb iskolai végzettség valahogy tekintélyt kölcsönöz az embernek, és egy fizikát végzett nőcsábász ember megítélése enyhébb, mint egy olyané, aki szintén csak szexet akar, de 8 általánosa van.

2022. júl. 16. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj velük hogy buták, hanem hogy seggfejek. Amúgy attól hogy valaki járt egyetemre még nem lesz okos. Amúgy ha véletlen okos is, akkor is ugyanúgy lexarnám és seggfejnek tartanám mint, ha 8 általánosa van.
2022. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

#6 5 év egyetemtől senki nem lesz nagy tudású, ne viccelj már. Ez édeskevés ahhoz hogy tényleg okos legyen valaki. Ennyivel még igazi szakértője sem lesz az adott témának.

És attól függetelnül hogy járt egyetemre, még sz r alak marad, senkit nem fog meghatni.

2022. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem igazán hallottam még a hülye szó jelzést ezekre, inkább a személyüket becsmérlik az átvert nők.
2022. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8


Mi kell akkor ahhoz, hogy tényleg okos legyen valaki?

2022. júl. 16. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!