Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket szakítás után?

Figyelt kérdés

Szétmentünk egy ideje. Volt egy csendes időszak, majd ujra elkezdtünk beszélni de csak tőmondatokban.

Tudtommal már ismerkedik valakivel, odáig is van érte. Viszont nekem meg olyanokat ír, hogy nyugodtan költözzek hozzá ha szobára van szükségem (abban a varosban kezdem a tanulmányaimat ahol lakik).

Nem értettem, azóta sem. Van anikor bókolgat de nagyon vissza fogottan, mar közel sem olyan semmi mint rég.


Csak nekem furcsa ez a felajánlás, ha már ő rég túl van rajtam. Nem költöznék oda amúgy.


2022. júl. 16. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert tudja, hogy gyenge vagy, aki visszamegy néha, hogy cumizza.
2022. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatokat akar tartani párhuzamokban
2022. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Undorító.
2022. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kicsit azt érzem hogy most mintha bedobná a lehetőséget, ha akarom mehetek és akár ujra is kezdhetjük, ha nem nem, kissé lesz.rom stílus.

Nem kommunikál egyértelműen, egyszer tényleg napokig semmi, utána jönnek a bókok meg a lakhatás lehetősége. Csak ha van valakivel nem értem miért nyúlkál vissza a múltba. Kissé abszurd ez így, hogy akár lehetnék ugymond harmadik is.

2022. júl. 17. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megbánta a szakítást és vissza akar szerezni, de ezt nem akarja (nem meri) konkrétan kinyilvánítani.

Ki kezdeményezte a szakítást?

Szerinted elmúlt az az ok, amiért szakítottatok?

Biztos, hogy van valakije?

2022. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Talán ez, vagy dobta a másik.

A szakítást én kezdeményeztem amikor is már tropára mentek az idegeim abban, hogy a volt nője folyton képbe volt. Sőt még el is lettem hallgattatva, plusz hülye is vagyok. Tényleg az voltam, hogy az orrom előtt zajlott minden és nem akartam neglátni.

Nem hiszem hogy ebben változna, annó én is gyors pótlék voltam. Nincs bizalmam felé, ellenben nagyon fáj mert nagyon szerettem.

2022. júl. 19. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak szeretted. Jól írod.

Előtted a szabad pálya. Minden jót!

2022. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem téged is ilyen "volt nőnek" akar akinek meg van a száma ha éppen akar valamit.

Ha egy egyenes ember lenne akkor barát akarna maradni ami mellett akár még szexelhettek is néha később úgy, hogy ez mindkét félnek tiszta sor.

De neem ő ajánlgat meg utalgat. Gusztustalan. Keress valakit aki egyenes és nem manipulál.

2022. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 redstorm72 ***** válasza:
Dugni akar.
jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!