Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mi a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi a lány ideálotok?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságok is érdekelnének! Például magasság, testalkat, hajhossz és hajszín, szemszín, érdeklődés, stb. Befolyásolná a döntéseteket a vallás vagy a politika?

Van bármi kizáró ok?



2022. júl. 16. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Ideált kérdeztél, úgyhogy azt írok.


Magasság: 150-155cm

Testalkat: vékony

Hajhossz: fenékig érő

Hajszín: szőke

Szemszín: kék

Érdeklődés: sport, divat stb

Vallás: agnosztikus

Politika: elmegy szavazni, de nem politizál

2022. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Külső: 1.75 cm.-től magasabb nő, szép lábfej, vékony-, vagy átlagos testalkat. Belső: inkább domináns típusú nő tetszik, de tudjon azért érzékeny is lenni. Jó lenne, ha érdekelné valamilyen küzdősport. A vallás-politika nem befolyásolna, ha az előbbivel nem akar megváltoztatni. (F40)
2022. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetemista, művelt, a világra nyitott, érdeklődő vékony lány.
2022. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

- 150-155 cm magas

- fekete hosszú haj (a rövid is elèg szexi)

- barna szem, de amúgy ez mindegy

- vèkony

- 36 os láb

- vallás teljesen mindegy

- politika terèn szintén mindegy, megvan mindenkinek a saját véleménye és ennyi

-legyen nyugodt és törekedjen arra, hogy boldog legyen


Ha valakire illik ez a leírás akkor azonnal írjon. 😂

Egy próbát megér nem?

Magam se vagyok annyira vészes parti. 😌


24/f

2022. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne legyen magasabb mint én meg ne legyen dagadt.20F
2022. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17 éves bi lány vagyok, ennek fényében olvassátok :)


Az én ideálom 18-20 év körüli, pici, kb 160 cm magas csajszi, normál, egészséges testalkattal, ne legyen szélsőséges semmilyen irányba :D A mell, popsi mérete mindegy, csak lehetőleg formás legyen. :)

Arcra szeretem ha persze, szép, de nem az a tipikus babaarcú szépség, hanem kicsit különlegesebb, az jobban megfogja a tekintetem :D

Szeretem a szép kék/zöld/szürkés szemeket, szeplőket. Tetszik ha egy lánynak állig ér a haja kb, vagy akár rövidebb is. És imádom ha valami érdekes színűre van festve, főleg a kék vagy rózsaszín jön be :D

Stílusra nagyon tetszik ha valami alternatív, a legjobb ha punk mert én is az vagyok 😁 de azon belül szeretem ha kicsit nőiesebb, persze már full fiús lány is tetszett, de talán jobban illik hozzám valaki lányosabb :)


A belső már bonyolultabb kérdés, nincsenek ilyen határozott elképzeléseim, mert szeretem ha valaki különleges és akár nem is értünk egyet néhány dologban :D

De alapvetően legyen egy világra nyitott, érdeklődő, okos lány. Legyen bújós, és szeresse hogy védelmezni akarom, meg hercegnőként kezelem :D legyen határozott elképzelése a világról és legyen egy egészséges magabiztossága

A politika fontos, de csak annyira hogy ne legyen dk-s, fideszes, vagy náci :D

Lehetőleg biszex legyen, a leszbikusok sokszor elítélnek más biszexeket meg bizalmatlanok velük.

Jó ha érdekli a zene, főleg punk ugyebár, de sok mindent szeretek én is. Szeresse lehetőleg a verseket, képzőművészetet. A természet, állatok szeretete is nagyon fontos nekem. Lehessen vele koncertre járni, iszogatni, legyen bulis arc :D de nem kell nagyon extrovertáltnak lennie, én se vagyok az, csak ketten azért tudjunk szórakozni

Hirtelen igazából ennyi jut eszembe

Persze nem elvárás ez a sok minden, csak egy teljesen tökéletes lány nekem így nézne ki ^^

Ha véletlenül itt jár álmaim nője akkor írjon már 😆

2022. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magasság, testalkat, hajhossz és hajszín, szemszín számomra másodlagos dolgok. Fontos a külső, de számomra nem ilyen paraméterek alapján dől el. Legyen stílusa és ne másokat akarjon utánozni. Legyen szép a mosolya, azzal engem le lehet venni a lábamról. Legyen természetes. Legyen kedves és megértő, ne legyen bunkó. Hozzám hasonlóan vallja az élni és élni hagyni elvet. A közös értékrend és érdeklődési kör számomra nagyon fontos. Ha nem tudunk közös programokat csinálni, vagy ha teljesen eltérő az életfelfogásunk, akkor nem fog működni. Nem tudnám elviselni, ha ő minden hétvégén bulizni járna és az élj a mának elvet vallaná, miközben én nem vagyok ilyen. Én agnosztikus vagyok, de nem zavar, ha a párom hívő, csak ne akarjon megtéríteni, de ne is érzékeltesse velem, ha helyteleníti, hogy én nem az ő értékrendjének megfelelően élek. A politikában hasonló, liberálisként nem lenne könnyű egy olyan emberrel, aki konzervatív elveket hangoztat. Van pár kiábrándító dolog, ami nálam kizáró ok. Ha flegma, bunkó, nemtörődöm. Ha nem környezettudatos, a wc-re is kocsival jár. Ha kicsapongó életet él, egyik napról a másikra, nem tudja beosztani a pénzét. Ha játszmázik, érzelmileg zsarol. Káros szenvedélyek, cigi, drog, pia, szerencsejáték. Ezotéria, összeesküvés-elméletek. Műdolgok, műköröm, műszempilla, műmellek, szájfeltöltés, fél centi vastag alapozó. Csupán ennyi, egyáltalán nincs sok igényem, szóval szerintem abszolút teljesíthető. 😄
2022. júl. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pici, pici, pici, cuki, perverz, bújós. Ennyi :) Jöhet!
2022. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

magasság: 155-165 cm

testalkat: vékony

hajhossz: fenékig érő

hajszín: szőke vagy barna

szemszín: mindegy

20f

2022. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Magasság: 150-165cm


Testalkat: mindegy


Hajhossz: vállig vagy váll alattig érő


Hajszín: szőke - szőkésbarna - vörösesbarna


Szemszín: zöld - barna


Érdeklődés: állatok, divat, szabadtéri programok, filmek, könyvek, összebújós - iszogatás esték, erotika.


Vallás: mindegy


Politika: a saját terveire, illetve a közös terveinkre koncentrál ehelyett


Kor: 15 - 25 között kb.


Előny: Szeretetéhes, szerethető.


+ Nagyon szőrös a "nunija" és szereti ha oda-oda téved a nyelv. Nem hátrány, ha szűz.

2022. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!