Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi az ideálotok?

Lányok! Nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálam magasabb. Pár évvel idősebb. És külső megfog, belső megtart. Tehát mindkettő legyen meg. 17/L😊
2020. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magas, sötét hajú, kék/zöld szem, világos bőr, kerek arc, de nekem a belső sokkal fontosabb
2020. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de ha nagyon muszáj akkor, kek szem (mondjuk nem kötelező, de ez a legszebb szemszin számomra,de volt mar barna szemű pasim úgyhogy lényegtelen), tökmindegy milyen színű haj, legyen nálam magasabb ami nem nehez, ne legyen 120+ kg, legyen foga, legyenek meg a kedves vegtagjai :D es lehessen vele viccelődni, sokat beszélgetni,es ne legyen bena az ágyban
2020. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokmindent fogok felsorolni, de nyílván nem hajtottam el soha senkit, ha eltért ezektől.


Férfiak esetében:

Külső: velem egymagasságú max fél-egy fejjel magasabb/alacsonyabb, sötét hajú, zöld szemű, sportos de nem túl szálkás/sovány es ha lehet legyen borosta vagy szakáll az arcán

Belső: ideális szellemi partner legyen, legyenek hasonló érdeklődési köreink, humoros, figyelmes, őszinte, lehessen vele érdekes programokra (pl sziklamászás/vadvizi evezés/színház/opera stb) menni ne csak éttermekbe/moziba stb helyekre járjunk és ne okozzonak neki gondot a krónikus betegségeim miatti gyakori betegeskedésem


Nők esetében:

Külső: velem egymagasságú max fél-egy fejjel magasabb/alacsonyabb, sportos de nem túl férfias, zöld szemű, sötét hajú

Belső: ugyanaz mint fentebb


Nyílván ezek összessége ritkán teljesül egy emberben - mondjuk jelenlegi barátom ilyen- felesleges lenne mindenkiben az ideáljainkat keresni, ha találsz valakit aki amúgy szimpatikus, csak nem az ideálod adj neki esélyt.

2020. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Fiú: magas, vékony, sötét hajú, barna szemű, világos bőrű,mosolygós:)

Lány: kb átlag magasság, vékony,vagy nagyon vékony "törékeny" testalkat, hosszú haj, nőies,csajos stílus-Én is ilyen vagyok:D

L

2020. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszenek a magas fiúk, bár az se baj, ha alacsonyab kicsit. (Én 167cm vagyok)

Számomra a vékony testalkatú férfiak nem vonzanak, de ez nem azt jelenti, hogy legyen kigyúrt állat.😅

Szem, hajszín az teljesen mindegy.

És az egy plusz, ha elegáns a megjelenése.

Belsőre legyen egy alap humora, és legyen bújós.

Nem szeretem a beképzeltséget, mármint persze, az teljesen jó, ha van sok önbizalma, de engem szeressen, ne a tükör képét.😅

Don't hate me.👐

2020. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!