Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben? Mi a helyes reagálás?

Figyelt kérdés

Barátom van már fél éve. Elég féltékeny típus vagyok, de próbálom magamban lerendezni a dolgokat, hogy a lánybarátoktól nem kell tartani. Na most, a barátomnak mèg 1,5 évvel ezelőtt volt egy 1-2 hónapos kapcsolata, de kidobta a lányt, röviden mert egész nap csak mobilozott, és semmi célja nem volt az életben.

Elvileg a lánynak azóta van másik barátja. Viszont mostanában észrevettem, hogy kb havonta ez a csaj ráír a barátomra valami hülyeséggel. Pl. elmeséli, hogy mik történtek vele, lett egy új kutyája, meglett a jogsija, vagy elküld pl egy eseményt a barátomnak, és azt írja, hogy “menjüünk”. Néha visszaír neki, néha seeneli. Viszont azt is észrevettem, hogy a barátom likeolgatja a képeit, és amikor szóvá tettem, akkor annyi volt a reakció, hogy “hát ez épp jó kép lett róla”.

Viszont ami miatt most kiakadtam legutoljára, minap a barátom feltett egy félmeztelen képet magáról (edz rendszeresen), majd ugyanez a csaj odakommentolt a képe alá, hogy “Grrr 👀”. Kicsit megszeppentem, nekem ez nagyon megalázó, hogy a többiek is látják, hogy a barátomnak az exe ilyesmit kommentál, miközben itt vagyok neki én, meg azért is gáz, mert elvileg a csajnak is van barátja. Tehát, én sem kommentelgetek a saját exeim képe alá, hogy fuudejoovagy, miközben van barátom, meg miközben van barátnője neki is (meg amúgy se). Szerintetek? Mit akarhat ez a csaj? Van okom féltékenynek lenni?


2022. júl. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is gaz lenne, ha ilyen képeket tenne ki magáról. Az külön gaz, hogy likeolgat random excsajokat és külön gaz az is, amit egymással letolnak.

Meg ez 16-17 éves korban elmegy, de ez felnőtt kategória, szóval elvileg felnőttek vagytok mindhárman…

2022. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jah, az is gáz h ileneket tesz ki. Én ilyen emberekkel nem beszélnék, nem is tartanám a kapcsolatot, pont azért mert ők igénytelenek és mindenüket kitárják, nem értékesek. Ez abból is látszik hogy téged leszarnak, hogy fbn mindenki előtt csinálják ezeket. Ha az ember ilyen emberek közelében marad akkor sok fájdalmat él meg. De ti lehet egy fajba tartoztok, hogy te neked nem tűnt fel eddig ez az üvöltően rossz jellem bennük.


Nem tudod még hogyan értékeld magad, nem tudod mi a határ egy kapcsolatban.


Én egyébként végig éltem azt, h megcsalnak úgy h mindkét személyt ismerem, és szinte előttem történt az egész. Azóta megtanultam, és úgy vagyok vele, hogy ha NEKEM sok, és féltékeny vagyok, felmérem hogy para e a dolog. De az ami nálad történik az a határt rég túladja. Egymásra IZGULNAK a neten az ORROM előtt és mindenki előtt. Hát off.

2022. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel téged, illetve nekem nem szimpi hogy mutogatja magát félmeztelenül ergó az érdekli hogy a nagy közönségtől megkapja a napi pszichológiai-megjutalmazó like tömeget.


Nem tudom nekem ez unszimpi, taszító lenne, és tisztelném magam annyira, hogy csá... Majd valaki nem lesz ilyen felszínes.

2022. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!