Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mi számít nektek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi számít nektek jó életnek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha van sok pénzem, és nem kell spórolnom, ehetek sok szusit, vehetek könyveket, nem kell figyelnem az árfolyamokat (kindle). Fenn lehetek sokáig este, alhatok nappal, hallgathatok hangosan zenét, ugrálhatok rá. Ha lenne egy mélyhűtőm külön csak jégnek.
2022. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell nélkülöznöm, költhetek a hobbijaimra, tudok haladni előre. Van mellettem egy férfi, aki értékeli azokat a dolgokat, amik különlegesek bennem, valamint elfogadja, aki vagyok, emellett ő is olyan, aki mellé boldogan megyek haza nap végén, és heti 3-5 alkalommal szeretkezünk, idővel gyerekeink is vannak, akiknek nem egy apokaliptikus világban kell felnőniük (:D). Nincs nagybeteg a családomban, kiegyensúlyozottak a kapcsolataim, sok okom van a nevetésre.
2022. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha soha többé nem kellene dolgoznom.
2022. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

#3


azt sok nő eléri

2022. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Uh, az tényleg jó lenne. Mondjuk nyerni a lottón vagy ilyesmi.
2022. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

1 :. Tisztelet

2:. Őszinteség

3:. Szeretet

4:. Hajlandó javítani rajtunk, minden téren is… (tanulás,személyiség,szex)

5:. Akarjon hozzám csiszolódni, és én is hozzá.

6:. Vegye ki a részét a háztartásban!

7:. Szeressen velem kikapcsolódni. Osztozzon az örömén/bánatán.

8:. Az első!! Helyen legyek neki a fontossági sorrendben. (Amíg nincs gyerek, utána szeretném ha ő (kölök) lenne a legfontosabb neki is!!)

9:. Talpraesett…

10:. Jelenben gondolkodó akivel lehet a jövőt tervezni, és tanulni a múltból…

2022. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Van egy kedves, saját otthonom, ahol nyugodtan élhetek és ami a béke szigete.

2.Olyan munkám van amit szeretek csinálni, ami kihozza belőlem a legjobbbat, amit igazából nem is munkaként, hanem hobbiként élek meg.

3.A családom a közelemben és mindenkinek jól szolgál az egészsége az enyémmel egyetemben.

4.Van időm feltöltődni, kikapcsolódni, nyaralni és a hobbijaimra.

5.Egyensúlyban vagyok magammal.

6.Van egy párom, akihez testileg, lelekileg egyaránt vonzódom, aki törődik velem, aki mellett nőnek érezhetem magam és aki mindenben igazi társ, és akivel én is viszont törődhetek, szerethetek és a társa lehetek intellektuálisan, érzelmileg, akivel a legjobbat hozzuk ki egymásból.

7.Vannak olyan barátaim akikkel hasonlóan jó hatással vagyunk egymásra.

2022. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Van egy társam, aki mellett mindig biztonságban érzem magam, aki szeret, mindig ki is mutatja; tisztel, megbecsül és természetesen én is őt. Van egy kis házunk, távol az emberektől, nem kell semmi luxus, csak legyen mindig mit ennünk :-) Ahol szeretet van, ott nekem minden van!
2022. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van valakim, aki elvisel, hagy létezni, és van egy olyan munkám, amiben találok valamit, ami jó, eleget keresek vele az átlag élethez, és marad belőle a hobbimra. Nem vágytam gazdagságra sosem, a szabad élet mindig jobban tetszett, például a hippiké. Az lenne az igazi.
2022. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!