Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyit számít nektek a férfi humora? Vonzóbbá tud válni általa, még ha nem is kifejezetten az esetetek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sokat! Én imádom, ha van valakinek humora, hát még ha kompatibilis az enyémmel :D

A legjobban kinéző férfi is lehet unalmas ilyen logikai alapon, de az is igaz, hogy ez csak egy pozitív belső tulajdonság. Az megint nem jó, ha humoros, de pl nem őszinte vagy nem hűséges.

2017. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Még jó, hogy. Imádok nevetni.
2017. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számít, hogy hasonló legyen a humorunk, de ha valaki számomra egyébként egyáltalán nem vonzó, akkor csak a humorával ezen nem tud változtatni, ilyen esetben lehetünk jó barátok, de ennél több nem.

Vannak férfikollégáim, akikkel jól elvagyunk kollégák szintjén, jól tudunk együtt dolgozni, még poénkodni is szoktunk (ez a helyzetből adódóan a munkával kapcsolatos) de pl. mivel dohányoznak, és nálam az kizáró ok egy párkapcsolathoz, ezért én többet nem akarnék tőlük akkor sem, ha bennük felmerülne.

2017. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nagyon sokat dob egy férfi megítélésén a humora. Sokkal vonzóbbá tud tenni egy átlagos, de még egy átlag alatti pasit is. A humoros pasik egy részéről süt az intelligencia, ahogy mindenre tud reflektálni, jó a közelében lenni.
2017. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy tényleg vonzónak tartsam az illetőt, elengedhetetlen, hogy humoros legye és bejöjjön a humora. Az pl. baromi kellemetlen, ha valaki állandóan poénkodik, és valakinek biztosan vicces is, de én pont nem tartom nevetségesnek azt a fajta humort, ami neki van...:)
2017. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).
2017. jan. 4. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokat szamit hogy legyen meg a humora.

Epp van egy srac, tulajdonkeppen nem az esetem, viszont a humoraval nagyon megfogott.

2017. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!