Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire zavaró nektek, ha egy nőnek már volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Volt több kapcsolata, több férfi az életében akikkel voltak közös élményei, volt szex és volt amelyik hosszabb volt.


Mire gondoltok? Nem feszélyez titeket ez, hogy nem lesztek olyan jók?


2022. júl. 23. 00:57
1 2 3
 1/25 Semuhi ***** válasza:
93%
Semennyire nem a multját nézem
2022. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavaró, természetes egy bizonyos kor felett, hogy a másiknak már volt egy vagy több kapcsolata.


Nem tudom, hogy ez számít-e valamit vagy sem, de én attól szoktam félni, hogy nehogy olyat mondok vagy teszek amivel valamelyik volt barátját vagy valamilyen rossz emlékeket juttatok eszébe. Nem szeretném, hogy miattam legyen szomorú.

2022. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ha zavarna akkor szűzet keresnék. De felnött ember megérti és teljesen természetesnek veszi azt hogy már más is járt otr.
2022. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Noren1989 ***** válasza:
87%
Tűzre vele, meg a tapasztalataival, élményeivel!4!4!
2022. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked még nem volt más?
2022. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát nekem is volt már barátnőm, gyere majd rohadunk együtt a pokolba UwU
2022. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
inkább az feszélyezne nem kaptál-e valami nemibetegséget a sok partner után. Csöpögne utánad a pöcsöm és olyan foltos lenne, mint egy melegszendvics. Főnyeremény vagy!
2022. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
persze, lehet játszani az eszünket, azért nem mindegy, mennyien mentek át rajta
2022. júl. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
7. Csak nem a fél város, amúgy egy nemi beteg csajt ismerek, történetesen összesen 2 pasival feküdt össze életébe szóval nem tudhatod, azaz már nem nemibeteg elvileg mert gyógyítható félét kapott, de még mindig azzal van akitől kapta xd
2022. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy bárki meghülyülhet, volt exem aki egész életében 3 pasival volt, amikor velem szakított meg 2 hónap alatt úgy 10-el xd
2022. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!