Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2napja lefeküdtem egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2napja lefeküdtem egy régi baráttal. Azóta "felszívódott"...kétejek közt hagyva. Merjek írni? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, kb. 8-10éve nagyon odáig voltam érte. Akkor csak az irogatásig jutottunk plusz néha bejött a munkahelyemre(bolt,vásárolni).

Pár hónapja újra dumálunk néha néha. Viszont 2napja feljött hozzám(gondoltam én dumálni) de szexbe torkollott. Na most én kicsit rástresszeltem(első ilyen alkalom volt hogy hipp hopp szex). Többször elmondta, hogy, ez már lógott a levegőben, meg bejövök neki nagyon... Mikor ment el, mondtam neki: hogy gondolom most látlak utoljára. Annyit mondott ne gondold. Rosszul érzem magam, hogy ilyen béna voltam.... Nemtudom hogy merjeke neki írni, ha igen mit? Azóta Ő sem keresett. 30/L



2022. júl. 23. 09:09
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
84%

Kételyek közt. Noshàt, röviden a vàlaszom: alkalmilag jólérezte magàt benned.



És ennyi, se több.


Ha neked elég a csak szex 30évesen, hàt keresd.

2022. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Bármit írsz, előtte nézesd át a helyesírását egy szakértővel.
2022. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Irj neki
2022. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Merj hat, es ird meg hogy jo volt ;)
2022. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, majd ha megint kanos lesz, és nincs kibe űrítenie, úgyis fel fog keresni.

Mert neki kb. ennyit jelentesz.

Ezek után meg ha van egy kis tartásod, hagyod őt a fenébe.

2022. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezt férfiként nem igazán tudom hova tenni...de semmiképpen se magad hibáztasd!
2022. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy köszönsz el tőle, hogy tuti most látod utoljára az red flag.

Leveszi, hogy lelkileg problémás vagy és hasonló szituációk gyakran elő fordulnak veled.

Máskor azt mondd, hogy jó volt, megismételhetnénk.

2022. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos az ilyen lesz4rom mentalitású, zsupsz az ágyba, infantilis fiúcskák miatt van sokkal nehezebb dolga a komolyabb szándékkal rendelkező normális férfiaknak.

Amúgy ha annyira nagyon de nagyon szüksége lesz rád, akkor majd keressen meg ő! Arra viszont ügylej, hogy az ágyjelenet előtt azért vigyen már el valamilyen puccos helyre! (Csak hogy ő is érezze a törődést.) A "várakozásig" meg azt csinálsz, amit akarsz, és azzal akivel akarsz.

2022. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne keresd! Még pár napot várnék, hogy keressen, de ha nem teszi, akkor törölném az életemből. Mással szórakozzon, te ennél jobbat érdemelsz!
2022. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket előre le szoktam tisztázni. Hogy alkalmira vesznek e vagy kaphatom esetleg többször is majd?

Legyen az baráttal bimbózó kapcsolat, vagy lebeszélt laza kapcsolat vagy bármi, a szexet csak azt, mindenképpen tisztázni szoktam elore, hogy mire számítsak.

De azért szex utan is elég jó a megérzésem hogy ez nem volt semmi neki sem es keresni fog. Vagy forditva hogy katasztrofa volt az egész es jobb is inkább, ha nem keres mert nekem sem kell a másik.

2022. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!