Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha férfiak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha férfiak lennétek járnátok magatokkal?

Figyelt kérdés
Ha férfiak lennétek és megismerkednétek magatokkal (a nővel akik most vagytok) milyen pozitív, és negatív benyomásotok lenne? Ezek a tulajdonságok lehetnek mint külső, mint belső tulajdonságok.

2022. júl. 23. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szexelnék magammal.
2022. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nemtudom.

Jó velem a szex és jól nézek ki az tuti. De nem vagyok (még) egy tökéletes háziasszony.

2022. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem vagyok kiemelkedően szép, ezzel tisztában vagyok. Viszont amennyit tudok azt kihozom magamból. Előnyösen és csinosan öltözködöm, adok magamra, így szerintem attól eltekintve, hogy nem vagyok sem arcra se alakra szupermodell, értékelhető a fáradozásom és meg is látszik. Illetve a párom szokta mondani, hogy alapvetően aranyos az arcom és vannak olyan gesztusaim, megnyilvánulásaim amik nagyon megmosolyogtatóan aranyosak. Valószínűleg külső szemmel is így látnám én magamat.


Belsőre pedig talán az odaadásomat tudnám kiemelni.

2022. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajat magam ismereteben
2022. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, nem akarnék olyan emberrel lenni, amilyen én is vagyok, kikészítenénk egymást. Nekem bőven van gondom magammal, amit csettintésre nem lehet megoldani. Vannak férfiak, akik kijönnek velem, de ők cseppet sem hasonlítanak rám, pont ezért szerettem őket és vonzódok hozzájuk.

Nálam 100% igaz, hogy az ellentét vonzza egymást, a túl sok hasonlóság pedig taszít.

Szexelni talán belemennék, járni sose.

2022. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pont olyat keresek férfiban mint én amilyen én vagyok nőben eleve. Hát ritka példány férfiak közt.

Jól is néz ki, hű is, szeret szerelmes lenni, meg lehet vele élni az érzelmeket, ambíciózus motivált, stílusa is van, élet is vibrál vele, izgalmas, szex is jó, gyereket se akar, ..nem is sorolom, már itt magas a léc hogy magamat megtaláljam egy férfiban.

2022. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt is odaírhatjátok mint az 1-es, hogy milyen viszonyban lennétek magatokkal. Kapcsolat, szex, csak barát, esetleg egyik se.
2022. júl. 23. 13:55
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

*Negativ bennem utálok főzni pl. Szoval a pasi jó ha tud

Meg ilyesmik. Valahogy a kotelező dolgok nekem kényszer.

2022. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ha pont ugyanolyan lennék személyiségre férfiként akkor járnék-e önmagammal? :D Ez esetben nem, mert nem tartom jónak, ha túlságosan hasonlítunk a párunkkal.

Egyébként tapasztalatom szerint elég kelendő vagyok, és önmagamat is értékelem, de vannak persze hibáim és biztos van sok valamiben vagy több dologban jobb nő nálam. De hát az a lényeg, hogy az adott pár kompatibilis legyen. Önmagammal nem lennék az illetve nem egy tükörre vágyom.

2022. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Legalább tudnám, mikor mi a bajom, és kijönnék magammal.
2022. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!