Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent egy párkapcsolat? Mit keresel benne?

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legfontosabb talán, vagy ami a leginkább boldoggá tesz egyben, amikor benne vagyok, hogy a boldogsagunkat megoszthatjuk egymással.
2022. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös vonzódás és szeretet a másik iránt. Az hogy mi ketten egészítjük ki egymást, s nem másokkal történik meg minden. Hogy mindkettőnk jelenléte boldoggá teszi a másikat. Illetve a tervezés is, hogy egymással tervezünk mindent és nem létezik akadály.
2022. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szeretném azt hinni, hogy lehet valós amit elképzeltem.


Szeretném, ha azt jelenthetné, hogy kölcsönösen és gondtalanul tudjuk egymást szeretni ahol nem kell attól félnünk, hogy mit hoz a holnap. Szeretném, ha ez a kapcsolat egy olyan érzelmi biztonságot nyújthatna mind a kettőnk számára amivel sokkal elviselhetőbb a világ. Szeretném, ha meg tudnánk élni együtt a vágyainkat és nem kellene a másik előtt titkolózni vagy attól félni, hogy nem mondhatsz el valamit, mert nem fog normálisnak tartani.


Nem tudom, hogy létezik-e ilyen színtű harmónia ahol testileg és lelkileg sincsenek gátlások egymás iránt és úgy igazán szabad a másikat szeretni és megélni vele azt amire éppen vágyunk.


és még sok mást is.. :)

2022. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy otthonérzem magam, bármit megoszthatok vele és fordítva. Hogy mindkettőnknek világos, hogy ez fontos, együtt tervezünk, támogatjuk egymást, mindketten boldogok vagyunk és szeretjük egymást. Prioritás a közös élet, arra haladunk. Boldogság, minden-rendben-van, hatalmas szeretetadag, biztonság, biztosság és bizalom. Ilyesmi érzés. Biztos vagyok benne, hogy ennek így kell lennie.

Két eleve boldog kiegyensúlyozott ember még boldogabb lesz együtt.

Nem kell tartani az elvárásoktól, ketten határozzuk meg az utunkat.

Nem félünk a jövőnktől, mert együtt megyünk, és ez biztonságot ad.

Azt hogy fel sem merül, hogy "nem engedem el" buliba egyedül, mert tudom, hogy nincs okom nem bízni benne, mert nem tudom elképzelni, hogy valaha fájdalmat okozna.

Azt, hogy bármilyen problémát higgadtan meg tudunk beszélni. Kicsit, nagyot, kínosat is. Nincsenek tabuk.

Eszembe sem jut megkérdőjelezni a vonzalmát vagy érzéseit.

Egy csapat vagyunk, egyenlőek. Segítjük tiszteljük egymást és figyelmesek vagyunk.

Teszünk a kapcsolatunkért, nem csak történik.

Közös élmények. Közös utazás, közös öröm és közös küzdelmek.

És az, hogy fel sem merül, hogy esetleg vége lesz.


Az én kapcsolatom ilyen. Bőven túlteljesíti minden korábbi elvárásomat.

2022. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Bizalom, tisztelet és a kölcsönös szeretet és vonzalom!

Valóban boldogabb a nap, ha úgy kellhetsz, hogy van kit szeretned.

2022. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Tartsa be a feminizmus rá eső részét. Nem vagyok hajlandó más döntésképtelenségéért veszekedni. Aki szerint a gondolatolvasás a férfi feladata azt pedig a lehető legnagyobb ívben kerülőm.
2022. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent :)
2022. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csapatmu ka együttműködés közös célok szerelem kémia
2022. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A haza talalast , amikor az ember azt mondja magaban : " na most megerkeztem , itthon vagyok"
2022. júl. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!