Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lenne számodra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne számodra az ideális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nehezen tudom elmondani, de mindig egy olyan kapcsolatról álmodtam ahol elfogad a másik és megtanít normálisan szeretni.
2019. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karena26 ***** válasza:
48%
Házasságban.
2019. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Olyan, mint a férjemmel :)
2019. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan ami rövidtávon házasságba torkollik és gyerekünk lesz.


Olyan ahol két lelki-társ talál egymásra ismerve egymás erősségeit hibáit.


Olyanok akiknek tényleg szeretik egymást kölcsönös világnézetük van, és hasonló az ízlésük az érdeklődési körök.

2019. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Lekváros derelye.
2019. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Olyan legyen mint egy nagyon szoros barátság , jó szexel(nem vagyok romantikus)

Szeressen buliba,fesztiválra járni (ha szerencsém van akkor szereti a goat és mehetnénk együtt)

Ne legyen alá fölé rendelt viszony kezeljen egyenrangú felkent

Külön Kaszán legyünk

Mindnet fele fele arányban osszunk el ( lakás , rezsi , kaja , házimunka , programok stb)

Ne várja el hogy majd én kiszokgalom , körbe ugralom , gondoskodom róla csak azért mert nő vagyok

Legyen sok program vagy akar együtt nézzünk sorozatot , filmet otthon

2019. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ne akarjon házasságot , gyereket mert én nem akarok szülni
2019. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Egy ideális kapcsolatban a párom szeret, elfogad, támogat. Hűséges, nem hagy el másért. Szeret bújni, ölelkezni, csókolózni, szeretkezni. Szabadidejét hozzám hasonlóan tölti, mozi, színház, fürdő, kerékpár- és gyalogtúra. Természetkedvelő, állatbarát. Intelligens, komolyabb témákról is lehet vele beszélgetni.


Tudom, sokat akarok...

2019. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Amikor jól együtt tudunk működni, amihez elengedhetetlen a hasonló gondolkodásmód és elvek. Olyan kapcsolat, amiben emeljük egymást és kölcsönösen szeretjük, tiszteljük, amiben van kellő humor, intimitás, ugyanakkor komolyság. Amiben megvan a szabadságunk, de mégis elkötelezettek vagyunk egymás felé.
2019. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Legjobb barát erős vonzalommal.

Bizalom, egymás védelmezése, jó útra terelése. Figyelmesség, önzetlenség.

2019. jan. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!