Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ő akar e többet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ő akar e többet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, X évvel ezelőtt több volt köztünk. Pár hónapja szakmai tudására szükségem volt, felkerestem, persze csak a segítsége kellett, semmi több. Időközönként keresnem kell, végezze a munkáját. Írásban semmit nem érzek rajta csak a munkával kapcsolatban beszélünk. E héten volt nálam, negyed óra alatt elvegezte a munkáját. Kérdezte miujsag stb. Kértem igyunk egy kávét, mondta h szívesen de útközben hívást kapott, közbe jött vmi, siet. Írásban nem kérdezi sosem miujsag nem is keres, én sem öt. Személyesen meg mintha ezer éve ismernénk egymást.


Mindketten párkapcsolatban élünk. Negatív kommenteket nem kérek bővebben privátban szívesen csevegek vkivel, hogy jobban meg értse a történetet, aki normális. Köszi h elolvastad.



2022. júl. 24. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A vak is látja, hogy semmit sem akar, csak a dolgát végzi. Semmit nem jelent, hogy mi volt, most van valakije, pattanj le róla és a saját fasziddal foglalkozzál.
2022. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
X évvel ezelőtt miért lett vége?
2022. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Főiskola. El költözött az ország másik végére
2022. júl. 24. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne erőltesd,túllépet.Engedd el.
2022. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ
2022. júl. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!