Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkatársam többet akar, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam többet akar, én nem, hogy küldjem el?

Figyelt kérdés
Természetesen nyíltan nem mondja ki, hogy mit szeretne, csak valamit mindig mond, gyönyörű vagyok, stb, és néha messengeren is írja. Tudja, hogy van párom. Én irodában dolgozok, ő a raktárban, és néha odajön az ajtóba, kezd már kicsit sok lenni ez nekem. Van valami finom módszer, mivel értésére lehet adni, hogy engem nem érdekel? Mert erre, hogy szép vagyok, nem tudok mást reagálni, csak hogy köszi. De látom rajta, hogy legszívesebben rámugrana közben.. zavaró már.
2021. jún. 2. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, köszönöm szépen a kedves bókokat, de mivel nekem párom van ezért meg kell hogy kérjelek, hogy egy olyan hölgynek címezd, aki ezeket érdemben viszonozni is tudja.
2021. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
74%

Pista, jól esnek a bókjaid, de nem tetszel nekem, mint férfi.


Amúgy is, párkapcsolatban élek!!


Valamelyik szöveg csak bejön.

2021. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell a párkapcsolatot is belevenni?


Egy ember, ha nincs kapcsolatban, akkor is elutasíthatja mások közeledésèt, próbálkozását nemektől függetlenül!


“Köszönöm a bókot, de szeretnék a munkahelyemen a munkámra koncentrálni, remélem talàlsz olyat, aki jobban örül a bókjaidnak!”


Nem kell túlfinomkodni, álszentnek lenni, nem kedvességnek szánja, ráadásul ez már kellemetlen, nem kedves, hanem tolakodó! Meg amúgyis munkahely, nem is azon a részlegen dolgozik, tudjuk, hogy megdugna, lépjünk tovább.


:) Nem kell, hogy kedveljen a pasi, csak ne lehess számonkérhető a tetteidért. A szöveg amit írtam nem bunkó, de lényegretörő!

2021. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Gézuka, kereshetnél már egy olyan lányt, akinek ezeket a szép bókokat bármikor elmondhatod; nálam sajnos nem érsz célt velük."
2021. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy nem kolléganő utasított el érdejesen. Én értek a szóból de azt gondolta valamiért hogy nem fogok leszállni azután se róla ezért hosszan ecsetelte hogy a pasija mekkora pszichopata, beleköt mindenkibe, ő is kap néha pár maflást "csakúgy" alapon... hát még hogy ki lenne borulva azon hogy egyáltalán szóbaáll más férfival. Gondolom hogy túlzott mert különben fura gusztusa lehet
2021. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!