Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő ilyen majom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen majom?

Figyelt kérdés

Tetszett egy csaj, de ő azért nem akart velem összejönni, mert németbe dolgozok de 3 hetente 15 napot itthon vagyok, van egy 18 éves lányom így nem tudtam neki ígérni a 15 napból 15-öt. Erre hallom, hogy szeptembertől megy ki Ausztriába dolgozni.


Velem nem akart össze jönni, mert kint dolgozom de ő meg kimegy...



#Majomnők
2022. júl. 26. 14:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
Ja, igen. A lányod is egy majom, aki pénzért van együtt öregebb f.szikkal?
2022. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Most miért véded a pénzéhes kis majomcurvádat? Análisan is dugják a gazdag faszik?
2022. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg maradt volna és te tartanád el, akkor az lenne a bajod. Az is jó nagy hülye volt, aki gyereket szült neked, szerencsétlen kislányt sajnalom csak, hogy ekkora szánalom apja van, mint te.
2022. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, mit sajnálsz egy aranyásó kis majmon, akit gazdag pasik használnak ürítőedénynek??
2022. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kedves kérdező szerinted pénzzel mindent el lehet intézni?!

A gond ott lett volna ,hogy nem tudtál volna vele ELÉG minőségi időt együtt tölteni.


Tudod...nem mindenkinek elég a pénz...


Nyilván MeGvÁrT volna 😅😅

2022. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Sokan kicsit durván fogalmaznak, de szerintem is igazuk van, és te is látod, hogy nagy az egyetértés a válaszolók között. Miért írtad ki a kérdést, ha csak igazolást kerestél magadnak? Elhiszem, hogy csalódott vagy, de ez nem segít a továbblépésben.

Leírásod alapján tényleg egy korrekt nőnek tűnik, aki előre megmondta, hogy nem akar távkapcsolatot és nem akar a párjától pénzügyileg függeni. Szerinted ettől miért lenne majom?

2022. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a megfogalmazáson döbbentem meg : hogy lehet lemajmozni egy embert , ráadásul egy nőt, ráadásul olyat, aki tetszik ?
2022. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!