Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja egy férfi? (A kérdés olyan férfiaknak szól, akik csináltak már ilyet, csak úgy nem engedi kiírni.)

Figyelt kérdés

Ha a nő egyedül van, és nincs semmi indoka, hogy odamenjen hozzá, akkor nem megy oda beszélgetni soha. Legfeljebb távolabbról nézi, mosolyog rá.

Ha viszont társaságban van a nő (mindegy, hogy kikkel, lehet férfi, nő, a férfi számára ismert, ismeretlen, a lényeg, hogy nincs egyedül), akkor már odaszól neki, vagy odamegy hozzá. Illetve, ha ő (a férfi) van társaságban és a nő ott megjelenik, akkor is elfordul a társaságtól és a nővel kezd el beszélgetni.

Szóval ellentmondás, mert nyilván nem érdekli a nő, hiszen amikor ott a lehetőség, hogy a nő egyedül van, nyugodtan odamehetne hozzá, akkor nem megy. Viszont, ha nem érdekli, akkor miért mindig vele foglalkozik, ha többen vannak?



2022. júl. 27. 18:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha téged érdekel, akkor menj oda hozzá te! Ha meg nem érdekel, akkor minek foglalkozol vele, hogy mit csinál?
2022. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Bocs, de ez nem valami nagy segítség. Az tök mindegy, hogy engem érdekel-e, mert arra tudom a választ. Ha ÉN odamegyek, attól továbbra se tudom, hogy ő miért úgy cselekszik, ahogy, hiszen én mentem oda. Azt meg nyilván tudom, az hogy miért tettem.😂

Én nem viselkedek ellentmondásosan, tehát nem tudom kitalálni, hogy más miért, pedig engem az érdekel.

2022. júl. 27. 18:42
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Te nem tudod kitalálni, tehát nekünk kell kitalálni helyetted?
2022. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
#3: ja, láthatóan ezt várja tőlünk, csak az nem világos, hogy mire fel.
2022. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Mathus ***** válasza:
81%
a kérdésre: az utóbbi esetben el tudja magát helyezni a beszélgetésben, kapcsolódni tud a többiekhez. tökegyedül emberekhez azért nem mész oda, mert simán lehet, hogy vár vkire.
2022. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

5-ös!


Ez körülbelül akkora spekuláció, mint mikor anno irodalom órán, ki kellett találnunk, hogy "mire gondolt a költő?"! Közben meg lehet, hogy nem is gondolt semmire, csak be volt piálva, és írt valami marhaságot ami épp eszébe jutott.

2022. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#3!,#4! Pontosan, de ez nem valami nagy felfedezés, mivel benne van a kérdésben 🙄 Ha TE csinálsz ilyet, akkor tudod, miért teszed. Ha szívesen segítesz, akkor megírod, nem egy agysebészet. Ha nem csinálsz ilyet és/vagy nem akarsz segíteni, továbbgörgetsz.

#5 Köszönöm, ez lehetséges magyarázat, bár a "vár valakire" nem opció.

#6! Ő legalább megpróbálta. Nem olyan, mint a verselemzés,azt én is utálom, mert ott konkrétan egy emberről kellett kitalálni baromságokat. Itt a kérdés azoknak szól, akik tesznek ilyet, magukról meg csak tudják, hogy miért csinálják.

2022. júl. 27. 19:30
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
Vannak ilyen ellentmondásosan viselkedő férfiak. Ez egy külön faj, és tapasztalatom szerin t eleg sok van belőlük. Szeretik összezavarni az egyedülálló/boldogtalan nőket, de ennyi. NEM akarnak többet. Nekik csak a figyelmed kell és az a feszültség amit így tudnak teremteni
2022. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Ateusz ***** válasza:
100%
Az egyik verzió, hogy csak barátkozni akar, ezért társaságban odamegy, de ha már 4 szemközt lehetnétek, akkor azt kihagyja. A másik, hogy többet szeretne barátságnál, de fél veled lenni kettesben. A választ csak akkor tudod meg, ha megkérdezed őszintén.
2022. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#8! Tényleg? Én róla nem gondolnám. Szerintem ahhoz ő túl jó ember.

#9! Sajnos már nem tudom😥 Egyébként is odajön, ha oda KELL jönnie. Szóval, ha valami okból oda kell jönnie, akkor már cukiskodik, meg ilyenek, hisz már úgyis ott van.😂 De ha nincs apropója, csak úgy "magánemberként" odajöhetne, úgy nem.

2022. júl. 27. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!