Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönetek egy kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönetek egy kisgyerekes anyukaval ? Őszinte valaszokat várok!

Figyelt kérdés

Érdekel hogy ti hogy látjátok, mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban .


27 éves vagyok ,van egy 3 éves kisgyermekem ,akit Kb 1.5 éve egyedül nevelek, ráadásul külföldön ugyhogy a család segítsége nélkül.


A kulsom elfogadhato, nem vagyok egy insta modell , nem vagyon egy igazi szépség,vannak hibáim, de mindezekkel együtt, úgy érzem szerethető vagyok . Sok pozitív belső tulajdonsagom mellett, külsőleg is egy ápolt, fiatal anya vagyok.


Nyilván a gyermekem a prioritasom az eletemben, ő a Nr.1, de mivel én is csak egy ember vagyok , sokszor vágyom egy parkapcsolatra ami teljessé tenné az amúgy kellemes eletemet .


Sokan tagadják, de nyilván minden egyedülálló anya fejében ott van az a gondolat is hogy szeretne egy szerető apa helyettest a gyermeke életében. Ez azt hiszem teljesen természetes.



Volt néhány randim az utolsó 1.5 évben, egy 3 hónapos kapcsolatom is , de úgy látom hogy a legtöbben nincsenek tisztában azzal ,mit is jelent egy 3 éves gyermek mellett az ismerkedés .


Figyeltem hogy az első pár alkalommal a gyermekem ne legyen jelen , de amint arra került a sor hogy őt is megismerje az adott pár jelölt, inkább csak zavaró tényezőként tekintett rá .


Rengeteg férfit zavar hogy az ismerkedés, a szerelem felepulese nem olyan könnyű folyamat, mint ahol nincs gyerek . Egy példa: nem túl romantikus a 7-8. Randin ülni nálam a lakásban, vsgy sétálni a gyerekkel ,közben vele foglalkozzak ,esetleg helyre tegyem , raszoljak, pelust cserélek,és mindeközben valaki várja hogy vele foglalkozzak. Megöli a hangulatot, az ismerkedés varázsát....


Azokat is megemlitenem, mert ők vannak a többségben, akik semmi komolyat nem szeretnenek egy kisgyermekes anyától. Csak a szex ....


Néhányan úgy veszik , szivesseget tesznek azzal ha velem vannak , velünk, és velünk töltenek el időt, mintha nem lennék egy teljes értékű ember, csak azért mert rosszul választottam, és a gyermekem apukajaval szakítottunk.


Nem vagyok hálás azért mert valaki randizik velem , sem a szexért,sem azért ha a gyermekemmel foglalkozik.

Nem elegszem meg a kevesebb szeretettel, a rosszabb modorral, vsak azért mert anya vagyok. Ez nem úgy van hogy " na jó, akkor nekem ez is jó lesz ".....



Ti hogy látjátok a helyzetet ? A mai társadalom hogy áll az egyedülálló anyakhoz

párkapcsolati téren?


Azt meg hozzá teszem , hogy megprobalok 35 feletti férfiakkal ismerkedni ,akiknek jó esellyel gyerekuk van , nyugodtabbak, és netán jobban elfogadjak a helyzetet



2022. júl. 27. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
70%
Szexre igen, de egyébként nem.
2022. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
51%

SOHA!


Legalább az apa is a képben van?

2022. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
69%
35 felett vagyok de nem ismerkedem gyerekes nőkkel, sőt kerülöm őket.
2022. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
27%

Na, már az összes írásjel elé bekerül a jó öreg szóköz. Nálad a kisgyerek a legkisebb gond.


Amúgy nem. De mással sem.

2022. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
89%

NEEEM!


Ennek tudod mi az oka?


1. Az ex, az apuka mindig ott lesz az életünkbe, mint egy zavaró tényező akivel foglalkozni kell, aki időnként megjelenik. (ha pedig egy szar alak, akkor ez folyamatos konfliktusforrás)


2. Szeretnék első lenni egy nőnek a legfognosabb legalább addig még nem szüeltik közös gyerekünk.

2022. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 Noren1989 ***** válasza:
82%
Nem, kihagynàm ezt a lehetőséget.
2022. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:
Az apuka nincs a képben. Nem tartjuk vele a kapcsolatot.
2022. júl. 27. 21:13
 8/89 anonim ***** válasza:
76%

Ismerkedtem régebben egy anyukával,de nem lett belőle semmi(nem a gyerek miatt).

Ha arra kerülne a sora most sem lenne egyáltalán kizáró ok a mostani fejemmel se.

2022. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen az eddigi őszinte valaszokat.
2022. júl. 27. 21:14
 10/89 Semuhi ***** válasza:
80%
Én simán voltam.ilyenben. csak erlontottam viszont nagyon jo barmirol tudsz beszélgetni
2022. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!