Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy egyszerre két pasi szeretett volna veletek lenni? Hogyan tudtátok eldönteni melyiket válasszátok?

Figyelt kérdés

Nem, nem édes hármas 😂

Mindkét férfi komoly kapcsolatot szeretne. Mindkettőben más fogott meg és egyszerűen tanácstalan vagyok.


2022. júl. 28. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindkettőt el szokta baszni ilyenkor az ember, úgyhogy ne sokáig húzd az időt, dönts. Ha máshogy nem megy dobj fel egy érmét, de ezt a felemésztő állapotot ne engedd sokáig, mindhármótoknak rossz. Voltam már ilyen helyzetben.
2022. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen helyzetekből mindig az lett, hogy egyikkel sem maradtam. Most a legutóbbinál mondjuk az egyik srác kioffolt, szóval ott nem volt nehéz választani. Dönts minél előbb, vagy hagyd mindkettőt.
2022. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt. A szívemre hallgattam.
2022. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy ők veled akarnak lenni, de te vajon melyikükkel akarsz?
2022. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az édes kevés, hogy valaki velem akar lenni. Az alapján döntök, hogy én mit akarok. Engem meg egyszerre vagy egy pasi érdekel, vagy nulla. Tehát, baromi egyszerű, ha az egy köztük van, akkor őt, ha nincs, akkor senkit 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az édeshármas a megoldás. Mindenre választ kapsz. Hogyan viselkednek stressz helyzetben, melyiknek milyen a felszerelése, hogy teljesítenek vele. Gondolom ismered őket, tehát fejben nincsenek nagy problémák így a mélyvízbe dobás a legjobb megoldás.
2022. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam egy új pasi lett a befutó.
2022. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tiszta tini szappanoperában érzem magam, már írtam listát is, melyikben mit szeretek és mit nem.

Még velem sem volt ilyen, max 1 pasi érdekelt, de most így hozta az élet. Az egyiket már ismerem régebb óta, de most váltottam munkahelyet és a másikat ott ismertem meg.

2022. júl. 28. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állandóan így hozza sajnos az élet. Van, hogy hónapokig senkivel nem ismerkedek, aztán mindig egyszerre jön több. Nagyon bosszantó.


Amúgy kollégával nem jó ötlet kavarni, csak óvatosan.

2022. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!