Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyemen levő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyemen levő legszebb/legszexibb nő velem fekszik le egyedül, akkor én kifejezetten jó pasi lehetek?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves nő a munkahelyen. 4 hónapja van itt, számos férfi megkörnyékezte, de mindenki kudarcot vallott, én viszont nem. Elmondása alapján az elejétől nagyon tetszem neki, ő jelölt be engem fb-n is, várta hogy írjak neki. Azonnal belement a randiba és a szexbe is. Közel 1 hónapja randizgatunk, szexelünk, stb. Ez jelentheti hogy jó pali vagyok?


26F


2022. júl. 19. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak azt jelenti, hogy NEKI nagyon jó pasi vagy.
2022. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlenül, mindenesetre neki vonzó vagy.

Ez komolyan egy 26 éves felnőtt férfi kérdése?

2022. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Milyen ciki lesz majd, amikor kirúg, össze jön a Bélával, és láthatod, ahogy mennek qúrni a másolóba. >:)
2022. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ez a tegnapi kérdésed. Tedd már túl magadat rajta, könyörgöm.

2022. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy jó pasi, ő belédszeretett, téged választott, ettől még másnak nem biztos, hogy tetszel.
2022. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt jelenti, hanem csak azt, hogy NEKI (most és újabb híján) éppen bejössz. Ha 4 hónap alatt már mindez elterjedt róla, akkor nem Te leszel nála a végleges.
2022. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kamu kérdés, vagy te teljesen debil vagy.

Esetleg mindkettő :D

2022. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cpt_Obviously ***** válasza:
59%
Vagy te vagy a főnök
2022. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

Morfika, tegnap ota fiatalodtak egy evet, neha en is 37-et irok....



38F incel

2022. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!