Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog hogyha a kapcsolatban az egyik fél igényli az egyedül töltött időt?

Figyelt kérdés

Munka és életmód miatt kb az összes napunkat együtt töltjük, együtt lakunk. Ha néha elutazok azt veszem észre a páromon hogy gyakorlatilag felüdülés neki ha nem vagyok ott. Ezt egyrészt megpróbálom megérteni, másrészt akaratlanul jön az az érzés hogy neki jobb nélkülem.


Más kapcsolatokban ez hogy működik? Az egyedüllét az van akiknek ennyire fontos, független a partnertől?


2022. júl. 30. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges a teljes ráfüggés valakire, mert konkrétan eltűnik az életed.

Első kapcsolatomba én is ilyen voltam, azt se értettem ha egy évbe 1 napot amikor tudtunk volna talizni nem akart, aztán mikor szakítottunk konkrétan nem volt semmim, kvázi 0-ról kellett felépíteni az önálló életet. Azóta már el sem tudnék képzelni egy kapcsolatot, ahol a hobbim háttérbe szorul és nincs énidőm.

2022. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normális. Én introvertált alkat vagyok, nekem szükségem van az "énidőre" - amikor effektíve senkivel nem kell beszélnem, főleg... de néha van szükségem a párom nélkül más ismerősökkel való találkozásra is. Nekem ilyenkor inkább az lenne a kérdésem, hogy ez az igényelt énidő mennyire gyakori és milyen hosszú, mert lenne olyan, ami nekem már nem férne bele.
2022. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális.
2022. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek néha egyedül lenni 🤷🏻‍♀️ attól még jobb a párommal.

N 30

2022. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez nekem attól függene mennyire tudunk együttcsinálni dolgokat, mert mondjuk ha nem szeret videójátékozni egyáltalán én meg néha szombaton csak 12 órát néznék egy térképet neki ez meg nem tetszene akkor persze hogy néha örülnék neki (ezért se nagyon próbálok már olyannal ismerkedni aki nem gamer mert barátaim is azok én is és fura lenne/volt mindig)
2022. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a f*szom ki van néha az emberektől, de azért néha jó ha van akihez odabújhatsz ellentétes nemű és megért xd
2022. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Már ment tönkre kapcsolatom amiatt, hogy a fiú minden udejét velem akarta tölteni, semmit nem tudtam csinálni, olyan volt, mint a börtön. Pedig tényleg szerettem, de a jóbol is megárt a sok.
2022. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Igen, feltétlenül.

N

2022. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17. Remélem nem az exem vagy. 11. voltam.
2022. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19: Ki tudja :D

Ezen exem keresztneve B-vel kezdődött. És a tiedé?

2022. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!