Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog hogyha a kapcsolatban az egyik fél igényli az egyedül töltött időt?

Figyelt kérdés

Munka és életmód miatt kb az összes napunkat együtt töltjük, együtt lakunk. Ha néha elutazok azt veszem észre a páromon hogy gyakorlatilag felüdülés neki ha nem vagyok ott. Ezt egyrészt megpróbálom megérteni, másrészt akaratlanul jön az az érzés hogy neki jobb nélkülem.


Más kapcsolatokban ez hogy működik? Az egyedüllét az van akiknek ennyire fontos, független a partnertől?


2022. júl. 30. 21:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20, Akkor nem :DD
2022. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a "rátelepedős, B betűs ex" az én exem is volt már. xD


Hogy a kérdéshez is írjak... Én szeretek egyedül lenni, de akivel most vagyok, bármi másnál jobban igénylem, hogy a közelemben legyen. És ezer éve ismerem pedig. Másnál nem éreztem így.

2022. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én szerencsére P betűs vagyok.
2022. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én meg is őrülnék, ha a barátom állandóan a nyakamon lógna.


Így is kiborít hogy már kétéve home office van :(

2022. aug. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!