Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog hogyha a kapcsolatban az egyik fél igényli az egyedül töltött időt?

Figyelt kérdés

Munka és életmód miatt kb az összes napunkat együtt töltjük, együtt lakunk. Ha néha elutazok azt veszem észre a páromon hogy gyakorlatilag felüdülés neki ha nem vagyok ott. Ezt egyrészt megpróbálom megérteni, másrészt akaratlanul jön az az érzés hogy neki jobb nélkülem.


Más kapcsolatokban ez hogy működik? Az egyedüllét az van akiknek ennyire fontos, független a partnertől?


2022. júl. 30. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ALAP.
2022. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
alap dolog, hogy nem lóg midnig a nyakamon a párom és tudok a saját privát dolgaimmal foglalkozni.. pl vállalkozásom, hobbim.
2022. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
Persze, különben mikor csajoznék.
2022. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Számunkra alapvető, hogy a páromnak és nekem is kell néha az "én idő" és elvan a másik nélkül. Nagyon szeretjük egymást, imádjuk a másik társaságát, de ettől függetlenül van életünk a másikon kívül is.

25/N

2022. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló de az én párom még sunyi is valahogy.

Ugyanis ő lóg folyton a nyakamon, kiköveteli a napi együttléteket, néha megfolytva érzem magam.


És amikor vannak olyan pillanatok amikor azt mondom neki úgyis hajat festek hajpakolok hajmosok es az hosszu addig nyugodtan nézzen át hozzájuk, (menjen haza), olyankor úgy indul el mintha fel lenne villanyozódva örömmel, valahogy mint akit elengednek suliból/munkábol hamarabb. Mintha csak engedélyre vàrt volna.


Én nem értem. Nem én kötöm magamhoz, ez fordítva van, ő akar állandóan nálam lenni és velem, és mégis ez megy.


Nemhiszem hogy csajozna, és bennem nem az az érzés jön mintha jobb lenne neki nélkülem, vagy a magánszférának örülne meg, hanem nem tudom hova tenni fura az egész.

2022. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezért ideális külön élni, vagy minimum 3 szobás ingatlanban, ahol lehet egyedül is lenni. Állandóan összezárva lenni valakivel az kb. börtön szint. A "dehá' ementek dógozni meg ijjenek" pedig nem erős érv, kell az otthoni egyedüllét, amikor ott biztonságban, felszabadultan lehetsz egy kicsit magadban.
2022. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Folyt

Tehát az én párom mintha annak örülne hogy nem övé a felelősség hogy saját döntésből megy egy kicsit magánszférázni, hanem hogy ezt én vállalom magamra es en küldöm el. Azaz utólag nem mondhatnám azt hogy te mentél el te léptél le miert nem vagy velem,(habár én nem ez vagyok), hanem az van hogy dehát te mondtad hogy menjek.

Mintha játszmázna és úgy hogy arra nincs is semmilyen szükség egyáltalán. Fura

2022. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen az nem kell sülve főve együtt lenni
2022. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalon vagyok, akinek több egyéni, önálló programra énidőre can szüksége. Veszekedtünk is már emiatt, mert párom is úgy értelmezte, hogy ezek szerint nekem nincs is rá szükségem, elvagyok nélküle, nem fontos nekem.

Nehéz elmagyarázni, de attól mert jó időközönként saját hobbinak élni, olyan programokat szervezni, amiben nincs benne a párom (pl barátokkal tali, csak engem érdeklő rendezvények), még nem jelenti, hogy nem szeretem, nem fontos nekem és nem hiányzik.

De ha nincsenek ezek az énidők, igen hamar megfulladnék, és akkor igen, máris jobb lenne nélküle, mint bezárva egy ilyen kapcsolatba.


Én azt látom gondnak, hogy ilyenkor a másik félnek nincs valójában hobbija, olyan kiterjedt baráti köre, ami programot, kikapcsolódást adna neki, nem tudja milyen egyedül élni. Pedig ahogy fentebb is írták többször, az énidő igenis hasznos dolog. Én pl ezért félek is kicsit összeköltözni, mert most még van hova visszavonulnom, de egy lakásban élve már jóval nehezebb lesz.

2022. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális dolog? Miért lenne neki jobb nélküled?

Alapvető szükséglet szerintem, amit az ember párjának illik hagyni kielégíteni. Nem kell összeragadni.

Legalábbis én ezt nagyon megértem. Én minden nap igénylek egy kis időt, amikor egyedül lehetek. Ha negyed óra jut, akkor annyi, de akkor nagyon nem tetszene, ha a párom hisztizne, hogy jobb nekem nélküle.

2022. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!