Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért kell csinálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért kell csinálnia?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi,akivel írogattunk meg találkoztunk is,elmondása szerint eléggé oda volt értem,meg én is úgy vettem észre.Mondta hogy nagyon tetszem neki.Aztán egyszer csak elkezdett ritkábban és máshogy,írni,a vége az lett,hogy legyen vége ő most nem akar kapcsolatot,nem csak velem senkivel sem.Jó oké,mondom jól van elfogadom.Majd 4 nap múlva rám írt,hogy attól még beszélgethetünk, azota is nézi lájkolja a történeteimet,pénteken megint rám írt vissza írtam,de ő arra már nem is válaszolt,nem értem akkor minek írt rám?Többet biztos nem írok vissza neki,mert nekem meg ez rossz,mire elfelejteném,ő mindig felbukkan.Egyszerűen nem tudom mit akar még tőlem?Kérdezni nem fogom mert úgysem válaszol...
2022. aug. 1. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen talonban tart. Azért tűnik fel pár naponta, hogy benned éljen a remény. Nagyon sok nő simán be is dől ennek.
2022. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért jó az neki,ha bennem él a remény?
2022. aug. 1. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem jön össze a Julis, vagy Bori vagy a Mari, még mindig ott vagy te. Ha másra nem is dugni még igen.
2022. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!